خودتان را کنترل کنید: اجتماعی فاصله ممکن است در اینجا به ماندن در مبارزه با کروناویروس

عکس: Psycom

به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس گسترش مفهوم اجتماعی فاصله به دست آورده موردتوجه وتماشای عموم به عنوان کارشناسان گمان آن می شود بسیار موثر پیشگیرانه.

اما برای کسانی که فکر می کنند اندازه گیری شدید ممکن است برای مدت طولانی گذشته: خودتان بند به عنوان به نظر می رسد جهان برای مسافت های طولانی تا آنجا که اجتماعی سوريه نگران است.

به گزارش تلگرافدولت بریتانیا علمی مشاوره است که اجتماعی فاصله گرفتن اقدامات گذشته باید تا پایان سال 2020 اگر تلاش برای جلوگیری از گسترش ویروس ها به میوه.

علمی گروه مشورتی برای موارد اضطراری به بررسی اسناد و مدارک نشان می دهد که قفل فراز و اجتماعی فاصله ممکن است برای برخی از زمان به عنوان “میلیون ها نفر در حال حاضر ممکن است آلوده’.

در یک ویدئو را انتشار می دهد نمونه هایی از دو نفر مبتلا به کوروناویروس.

یکی از آنها شیوه های اجتماعی فاصله در حالی که دیگر می رود با خود معمول طبق معمول.

این ویدئو نشان می دهد که کسی نمی عمل اجتماعی فاصله آلوده تعداد زیادی از مردم توسط های رفت و آمد محل کار و استفاده از ظروف.

در همین حال فرد دیگری که تغییر روال خود را آنلاین آلوده تقریبا صفر نفر است.

در سطح جهانی 185 کشور در حال حاضر متاثر از coronavirus بیماری همه گیر.

این گزارش نشان می دهد که بیش از 11000 نفر کشته و بیش از 270,00 آلوده به این بیماری به عنوان آن را به سرعت در حال گسترش به سرزمین های جدید است.

این کانون شیوع بیماری در حال حاضر معطوف به اروپا و به ویژه ایتالیا که در حال ضبط یک افزایش سریع در موارد جدید و مرگ و میر در هر روز است.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>