BOZELL: وقتی که می آید به فن آوری پول آن زمان را برای محافظه کاران به فقط می گویند: “نه!’

آن زمان برای حزب محافظه کار جنبش را در آغوش چیزی است که ما به طور کلی مخالف به طلاق. ما نیاز به شکستن تا با تکنولوژی و یا حداقل قطع رشته کیف پول خود را.

ما نمی خواهد انتظار جنبش برای زندگی به کمک های مالی از والدین. NRA نمی نقدی را از تفنگ و غاصبان. و ما نمی خواهد فروش به سی ان ان.

به همین دلیل من رسمی چیزی است که رسانه ها در مرکز تحقیقات انجام شده است برای همیشه لطفا برای. و من در تماس با هر کس دیگری در این جنبش — سازمان افراد و سیاستمداران به انجام همان.

جلوگیری از گرفتن پول از بزرگ با تکنولوژی.

که در آن است. و اگر شما در حفظ و گرفتن پول نقد حداقل شفاف باشد. (هیچ یک از این مسائل که در آن شما پنهان کمک مالی یا. ما می دانیم که چگونه است که بازی است.) همین حالا یک پنی رفتن به جلو بدون داشتن به آن است. قرار دادن یک نکته برجسته در وب سایت خود را که شما پشتیبانی بزرگ با تکنولوژی سانسور آزادی بیان است. و شما پرداخت می شود به آن را انجام دهد.

بزرگ با تکنولوژی تهدیدی برای آزادی ما. این دیگر یک پناهگاه برای آزادی بیان است. خطراتی که شرکت هایی مانند Google, Facebook, Twitter و Infinite مطرح عادی آمریکایی ها دشوار است برای پنهان کردن حتی برای آنها. به دفع کردن منتقدان آنها در حال انجام چه شرکت های همیشه — خرید دوستان است.

Infinite متعلق به شرکت چینی ByteDance آخرین در یک خط طولانی از شرکت های فن آوری باران پول در سی آن را “استخدام یک ارتش کوچک از بیش از 35 لابی به کار را از طرف خود و از جمله با روابط به رئیس جمهور تهمت” با توجه به نیویورک تایمز.

معمولا بخش زیادی از این پول خواهد زمین در حساب های بانکی برخی از سازمان های محافظه کار. مخالف مقررات دولت است که در DNA ما. اما وضعیت موجود کار نمی کند. آن را به پایان می رسد تقسیم محافظه کاران در یک تهدید وجودی به وجود ما است.

من شده است در حال اجرا یک محافظه کار غیر انتفاعی 33 سال. من می دانم همه چیز در مورد نیاز به کمک های مالی و حقوق و دستمزد. من انتقاد دارم هر کسی که انجام داده است.

اما زمان تغییر کرده است. فناوری بزرگ دیگر وانمود به یک دوست یا متحد به محافظه کار جنبش است. آن را تهدید به حق و به دموکراسی خود را.

آن را ضروری برای سازمان های محافظه کار برای قرار دادن پول خود را که در آن دهان خود هستند.

خوب سازمان را قبول نمی کند بودجه خود را از دشمنان. و این چیزی است که فناوری بزرگ است. برخی از این شرکت ها مانند گوگل و پی پال — در حال حاضر متفقین با دکمه سمت چپ. دیگران مانند Facebook در حال کشیده شدن بیشتر و بیشتر در خارج از جریان اصلی توسط بیدار کارکنان قصد خاموش کردن آزادی بیان است.

گفتار ما.

نتیجه این می افزاید: به همان چیزی که. کار نمی کنند برای دشمن است. ما باید برای مهار نفوذ خود را — حتی اگر آن را به معنی در نظر گرفتن اقدامات شدید.

حتی کنگره نگران است در مورد اندازه و نفوذ از بزرگترین از شرکت های فن آوری. خانه قضائیه فرعی در ضد تراست است که با داشتن یک جلسه مهم در مورد خطرات ناشی از این صنعت چهارشنبه. مدیران عامل چهار تا از مهم ترین شرکت ها در جهان هستند که به نام در کنگره فرش.

آنها نشان دهنده Amazon, Apple, Facebook و Google. در مجموع این شرکت ها باید یک درپوش بازار بیش از $4.5 تریلیون. تنها سه کشور — ایالات متحده و چین و ژاپن — تولید ناخالص داخلی بزرگتر از آن است.

این ششمین جلسه در مورد “سیستم عامل آنلاین و بازار قدرت” بازگشت به ماه ژوئن سال گذشته است. ضمنا آن دسته از شرکت های آنلاین رشد تحقیر ما جمهوری است. رفتن به انتخابات ریاست جمهوری از قدرتمند ترین شرکت ها در تاریخ بشر در حال ساخت آن را تقریبا غیر ممکن است برای برگزاری یک نمایشگاه به رای دادن.

بیشتر مذاکرات کنگره ضد تراست و یا دیگر راه حل های فناوری بزرگ تر شرکت ها را رها پالت پر از پول نقد در واشنگتن مانند اوباما را با ایران است. ما باید برای نه گفتن به هر دلار.

در همان زمان آنها را نگه دارید تا خود را چپ دستور کار است. هفته گذشته گوگل زدم بیش از یک دوجین برجسته محافظه کار سایت از اصلی خود را جستجو کنید. این شرکت ادعا کرده است یک “خطای فنی” نیست که هر کسی که به آن معتقد است. مهندس سابق گوگل مایک Wacker تعجب اگر این شرکت تا به حال یک “راز لیست سیاه” از سایت های محافظه کار.

حتی اگر آن را یک اشتباه بی گناه, آن را هنوز هم یک یادآوری چقدر قدرت گوگل به تعطیل همه ما پایین است. هیچ شرکت باید قادر به انجام این کار است.

Facebook که 2.6 میلیارد مشتریان در سراسر جهان منتقل شده است به سرعت به سانسور رئیس جمهور و مبارزات انتخاباتی آگهی. این شرکت در آخرین مجنون حرکت است به برچسب همه سیاستمدار پست که ذکر پست الکترونیکی-در رای گیری با لینک کلیک کنید در مورد نحوه ثبت نام — حتی اگر پست هستند در برابر پست الکترونیکی-در رای گیری. آمازون متعلق به واشنگتن پست صاحب جف بزوس و اپل رهبری تیم کوک مدیر عامل شرکت تقریبا به عنوان بد است.

آن چهار قدرت-کارگزاران خواهد بود و شهادت روز شنبه. کنگره باید تقاضا بدانید که چرا شرکت های عظیم که مجاز به کنترل زندگی ما و در حال حاضر ما در انتخابات است. و محافظه کار جنبش باید سهم خود را با گفتن بزرگ با تکنولوژی ما را نمی توان خرید.

Brent Bozell موسس و رئيس جمهور از رسانه های مرکز تحقیقات.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>