گشت مرزی اتحادیه از دست رفته نیم میلیون دلار در اختلاس طرح: گزارش

ال پاسو گشت مرزی اتحادیه گزارش شده است که تحقیق در مورد ناپدید شدن حدود 500.000 دلار از خزانه خود را با ایالات متحده گشت مرزی اتحادیه رئیس جمهور گفتن عوامل محلی که پول به سرقت رفته بود.

ملی گشت مرزی رئیس شورای براندون جاد گفت: عوامل در نوامبر سال 2019 که وجود دارد باز کردن تحقیقات مربوط به ناپدید شدن حدود $500,000 از ال پاسو محلی خزانه با توجه به ضبط صدا از جلسه منتشر شده توسط ProPublica. جاد نظرات که داده شد به گشت مرزی اعضای, El Paso, بخش, تایید طولانی مدت شایعاتی که پول از دست رفته بود.

اتحادیه ملی رئیس جمهور گزارش نشان داد که حسابرسان کشف شده در مجموع “$352,389.31 بود که اختلاس. آنها همچنین دریافتند که وجود دارد یکی دیگر از $150,035.65 بود که به درستی پرداخت می شود به IRS در پول مالیات. کسی به جیب آن فقط و راه می رفت دور.”

جاد اضافه شده که پزشکی قانونی حسابرسان استخدام شده بودند به بررسی سوابق مالی از محلی اتحادیه سوابق مالی پوشا بازگشت نزدیک به 10 سال است که آنها کشف “بسیاری از اختلاف.”

National Border Patrol Council President Brandon Judd appears on Fox News. Screen Shot/Fox News

ملی گشت مرزی رئیس شورای براندون جاد به نظر می رسد در فاکس نیوز. اسکرین شات/فردا نیوز

اف بی آی با توجه به Marketplace است بررسی دقیقا چه کسی مسئول انحراف مسیر به مقدار زیادی از پول. وزارت کار ایالات متحده که دارای اقتدار به بررسی این مسائل در رابطه با FBI نیز آگاه آشکار اختلاس طرح.

“ما انتظار داریم وجود خواهد داشت کیفرخواست,” جاد گفت: ماموران مرزبانی.

ملی گشت مرزی, شورای اول تاسیس در دهه 1960 و وابسته به AFL-CIO, نشان دهنده منافع تقریبا 20,000 مرز ایالات متحده ماموران گشت. ال پاسو, محلی, کارکنان بیشتر توسط فعال وظیفه عوامل نشان دهنده بیش از 1400 گشت مرزی کارکنان مستقر در ال پاسو بخش که امتداد از غرب تگزاس به New Mexico.

شایعات از یک مقیاس بزرگ اختلاس طرح شده اند و گردش در میان کارکنان پس حداقل تا سال 2018 با توجه به Marketplace گزارش. در حالی که هیچ کس متهم شده است این گزارش اختصاص داده شده توجه زیادی به رابرت راسل — رهبر سابق, El Paso, اتحادیه, و خواهرش, سحر Munoz. (مرتبط: بیش از 3,600 سازمان های اجرای قانون در سراسر آمریکا داده شد یخ Detainers)

با وجود بودن گواهی حساب های عمومی و داشتن سابقه جنایی طولانی برای مالی جرایم Munoz استخدام شد در محلی اتحادیه حسابدار. راسل به عنوان ال پاسو رئيس جمهور اتحادیه از سال 2014 تا سال 2017 نیز به عنوان یکی از چند نفر با دسترسی به این اتحادیه را بودجه. اتحادیه اخراج Munoz در سال 2018 پس از راسل استعفا از سمت خود.

آن نبود تا Munoz شلیک که اعضای کشف خودنمایی اختلاف در امور مالی خود را.

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller, اخبار بنیاد در دسترس و بدون هزینه برای هر واجد شرایط اخبار ناشر است که می تواند مخاطبان زیادی. برای صدور مجوز فرصت های ما محتوای اصلی لطفا تماس بگیرید [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>