گشت مرزی جلب جنسی کودک مجرم در تلاش برای به طور غیر قانونی وارد ایالات متحده

ماموران مرزبانی در روز پنج شنبه دستگیر 29 ساله هندوراس ملی پس از او غیرقانونی وارد ایالات متحده خاک از طریق آریزونا و مکزیک مرز.

رودی Chirinos-Hernandez دستگیر شده بود توسط عوامل گشت کویر در نزدیکی به فروش می رساند, آریزونا, با توجه به آزادی مطبوعات توسط گمرک و حفاظت از مرزها (CBP). پس دلهره و عوامل انجام یک بررسی سوابق و کشف کرد که هرناندز شده بود به جرم تجاوز جنسی علیه یک جزئی — یک جرم جنایت — در سال 2012 در دالاس تگزاس است.

به هندوراس ملی تحویل داده شد دو سال حبس. آن را بلافاصله روشن نیست که او در تبعید در خارج از ایالات متحده است.

“هرناندز در ابتدا آورده به همراه مرکز فرماندهی برای اخراج تحت عنوان 42 اقتدار” به CBP مطبوعاتی در ادامه با اشاره به چگونگی بررسی سوابق گذشته خود را نشان داد فعالیت های جنایی. “بنابراین دادستان برای ورود مجدد از یک جنایت کار محکوم شد به دنبال به جای اخراج فوری به مکزیک است.”

Rudy Chirinos-Hernandez

رودی Chirinos-Hernandez دستگیر شد توسط CBP در پنج شنبه, 2 آوریل. تصویر حسن نیت ارائه میدهد از CBP.

CBP با اشاره به یکی از دو متفاوت مقامات این آژانس استفاده: 42 عنوان و عنوان 8. هر عنوان 8 مهاجران که دستگیر بین بنادر از ورود در حال پردازش در یک گشت مرزی و ایستگاه اگر در همه ممکن است در حال تبعید کردند. (مرتبط: DHS تعلیق افزایش مهمان کارگر ویزا بعد از تاکر کارلسون بخش)

عنوان 42 توسط آنچه که مورد استفاده برای کاهش گسترش coronavirus. بیگانگان فرآوری شده تحت این سازمان در نظر گرفته شده برای نگهداری از امکانات که در آن آنها می باشد “مواجه می شوند” نه “دستگیری” و آنها “اخراج” نه “تبعید کردند.” اخراج حمل می کند همان عواقب قانونی به عنوان یک تبعید.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در هر سفارش از مراکز کنترل بیماری ها (CDC) اعلام ممنوعیت غیر ضروری سفر در جنوب و شمال مرز و گفت: تمام بیگانگان غیر قانونی خواهد بود بلافاصله تبدیل به دور است. در این دستورالعمل غیر قانونی بیگانگان هستند که به سرعت اخراج به عنوان یک اقدام احتیاطی در برابر COVID-19.

اما هرناندز در مورد او در حال نگه داشته و برای پردازش به دلیل جنایات گذشته خود را.

گشت مرزی رهبران مورد ستایش قرار داد دستگیری به عنوان یک عهد به آژانس کار با وجود همه گیر آوردن سایر نقاط کشور و جهان است.

“شب گذشته ماموران مرزبانی دستگیر و دیگری به اعدام محکوم و مجرم جنسی ایم” Roy ویارئال رئیس Tuscon بخش. “مهم نیست که چه ایالات متحده گشت مرزی ندارد تعطیل.”

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller, اخبار بنیاد در دسترس و بدون هزینه برای هر واجد شرایط اخبار ناشر است که می تواند مخاطبان زیادی. برای صدور مجوز فرصت های ما محتوای اصلی لطفا تماس بگیرید [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im