مقامات مرزی پیدا کردن حدود 37 میلیون ارزش مت در حمل و نقل گوجه فرنگی

گمرک و حفاظت از مرزها (CBP) افسران شاغل در لاردو, تگزاس, کشف حدود 37 میلیون ارزش مت در یک تجاری حمل و نقل گوجه فرنگی از مکزیک است.

افسران CBP داده شده به کلمبیا-همبستگی پل — بین المللی پل که عبور بیش از ریو گراند رودخانه و متصل لاردو, تگزاس به شهر مکزیک کلمبیا, Nuevo León در روز چهارشنبه مواجه 2007 Freightliner تراکتور. پس از یک سگ و سیستم تصویربرداری بازرسی عظیم کشف شده بود.

از جمله در حمل و نقل گوجه فرنگی بود 654 بسته های حاوی حدود 1,847 فتح کند گرفته شد پوند مت آمفتامین — یک بار که حامل یک خیابان به ارزش $36,957,914 با توجه به CBP.

“ماموران در لردو بندر ورود کرده اند به اوج خود اجرای استراتژی که هدف قرار دادن این خطر کالاها با موفقیت اخلال در جریان مرگبار مواد مخدر از ورود به کشور ما گفت:” لاردو پورت مدیر گرگوری Alvarez.

Meth Bust. Image courtesy of CBP

افسران CBP گرفتن روش حمل و نقل در لردو است کلمبیا-همبستگی پل. تصویر حسن نیت ارائه میدهد از CBP

“این رکورد شکستن مجسمه نیم تنه مواد مخدر شد و استثنایی عملیات که برجسته CBP تعهد در مقابله با سوء مصرف مواد مخدر اپیدمی” آلوارز اضافه شده است.

CBP گرفته حضانت مواد مخدر, تریلر و کامیون. مورد شده و تحویل به اداره مهاجرت و گمرک را تحقیقات امنیت داخلی برای بررسی بیشتر.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت قبل در مارس اعلام کرد ممنوعیت کامل تمام غیر ضروری سفر ما در شمال و جنوب مرز. با این حال در تلاش برای نگه داشتن چرخ اقتصاد عطف دولت این است که اجازه می دهد تجاری, تجارت از طریق ادامه کانادا و مکزیک است. (مرتبط: بیشتر مشکوک به تقلبی Coronavirus کیت های آزمایش در حال ضبط در فرودگاه)

“اجازه بدهید من روشن است که هیچ یک از این توافق نامه اعمال به حلال و تجارت و یا بازرگانی. ضروری فعالیت های تجاری را نمی توان نهفته” وزیر امنیت داخلی چاد گرگ گفت: در طول این اطلاعیه اضافه کرد که “امن” و “قوی” اقتصادی زنجیره عرضه خواهد شد و هنوز حرکت در سراسر مرز.

با وجود این مستندات در سراسر کشور CBP افسران هنوز در حال کار برای حفاظت از کشور از نوشته های غیر قانونی و به عنوان جمعه نشان داده شده — مقدمه ای از قاچاق مواد مخدر.

CBP رهبران پیشتر در ماه مارس گفت: آنها با در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی لازم برای حفاظت از کارکنان خود را در آژانس از انقباض coronavirus از جمله عرضه فراوان چندساله تجهیزات حفاظتی (PPR) برای عوامل اختصاص داده شده در کل ایالات متحده و مکزیک مرز.

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller, اخبار بنیاد در دسترس و بدون هزینه برای هر واجد شرایط اخبار ناشر است که می تواند مخاطبان زیادی. برای صدور مجوز فرصت های ما محتوای اصلی لطفا تماس بگیرید [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im