توسط PTI

جامو: این جامو و کشمیر دولت دستور داده است تا تعلیق مدیر عامل صنایع دستی (فروش و صادرات) شرکت Jasvinder سینگ دعایی که رزرو شده بود توسط اداره مبارزه با فساد (ACB) در سال گذشته, مقامات گفت.

Masrat-ul-Islam مدیر صنایع دستی جامو و کشمیر برگزار خواهد شد مسئول پست از مدیر عامل صنایع دستی (فروش و صادرات) شرکت علاوه بر وظایف خود را تا سفارشات بیشتر آنها گفت: به نقل از یک سفارش کلی مدیریت بخش.

“در انتظار پرس و جو Jasvinder سینگ دعا بدینوسیله قرار داده شده تحت سیستم تعلیق با اثر فوری در شرایط حکومت 31 جامو و کشمیر خدمات مدنی (طبقه بندی کنترل و تجدید نظر) قوانین سال 1956” منظور ادامه اضافه کرد که در طول دوره تعلیق خود را از اسلام باقی خواهد ماند متصل با دفتر بخشی کمیسر Jammu.

در اکتبر 10 سال گذشته ACB ثبت شده یک مورد در برابر نفاق و دو نفر دیگر — سابق مدیر عامل SICOP A K Khullar و ex-مدیر کل SICOP B S دعا.

مورد ثبت شده بود و بر اساس راستی آزمایی انجام شده توسط ACB به اتهامات علیه BS دعا که شامل غیر قانونی انتصاب برادرزاده اش Jasvinder سینگ دعا در SICOP.

“در طول پروب آن بیرون آمده است که Jasvinder سینگ Dua حال افزایش ناگهانی — در طول 16 سال از خدمات خود را. او گل رز به پست MD SICOP.

Jasvinder سینگ دعا کرده بود در ابتدا منصوب شده است در SICOP به عنوان Junior Engineer برای یک دوره سه ماه می باشد.

“پس از حدود سه ماه خدمات خود را به عنوان Junior Engineer شد محدوديتهايي سپس توسط MD به طور غیر قانونی و در زیر یک توطئه انقلابي با B S پسندیده GM SICOP که اتفاق افتاده بود دایی از ذینفع.

“آن نیز به ميدان آمده است که در طول دوره B S دعا به عنوان MD SICOP برادرزاده اش کردم سه تبلیغات در نقض قوانین و هنجارهای حاکم بر موضوع” ACB گفته بود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im