دادگاه عالی بمبئی در تعلیق دو فیرث در برابر Arnab Goswami

توسط PTI

بمبئی: این دادگاه عالی بمبئی در روز شنبه به حالت تعلیق دو دپو تسلیم در برابر جمهوری تلویزیون Editor-in-Chief Arnab Goswami برای او به اتهام تحریک و التهاب نظرات در پلقر اوباش لینچ کردن و جمع کارگران مهاجر در خارج Bandra ایستگاه راه آهن میان مستند.

موقت در نظم تقسیم نیمکت از قضات Ujjal Bhuyan و Riyaz Chagla اشاره کرد که پریما, نظر, هیچ جرم فاش شد در برابر Goswami و او تا به حال در نظر گرفته نشده به علت عمومی ناهماهنگی و یا تحریک خشونت.

این دادگاه در حالی که اعتراف به درخواست ثبت شده توسط Goswami, کارگردانی پلیس را هر سرکوبگر عمل تا جلسه نهایی و در اختیار درخواست.

Goswami به دنبال quashing از دو دپو تسلیم در برابر او یکی در ناگپور و دوم در Pydhonie پلیس در بمبئی.

خوانده| متهم ندارد و انتخاب بررسی و یا آژانس می گوید SC در Arnab Goswami درخواست برای CBI پروب

در ناگپور مورد مربوط به یک نمایش پخش شده در اخبار کانال whereGoswami گفته شده جمعی از سخنان در پلقر مجازات مورد که در آن دو seers کشته شدند توسط اراذل و اوباش.

این مورد در بمبئی تسلیم شد پس از دیگری نشان می دهد پخش در کانال در whichGoswamimade اتهام تحریک آمیز نظرات در مورد یک جامعه پس از تجمع کارگران مهاجر در خارج از Bandra ایستگاه راه آهن.

Goswamis مشاور Harish مرهم استدلال کرد که حزب کنگره هماهنگ متعدد فیرث در برابر Goswami در سراسر کشور و به دادگاه گفت که چنین مواردی نیاز به ایجاد توازن میان آزادی بیان و حقوق کیفری.

ارشد مشاوره Kapil Sibal و رجا Thakare ظاهر می شود برای ماهاراشترا دولت تا به حال به مخالفت با درخواست و گفت: یک روزنامه نگار حق آزادی بیان اما حق ندارد اعلام کرد که یک نفر کشته شد فقط به این دلیل که او از یک دین خاص است.

Sibal و Thakare حال خواندن متن این دو خبر نشان می دهد و گفت: هیچ یک تلاش آشکار برای برانگیختن خشونت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>