توسط PTI

ناگپور: نیمکت ناگپور از دادگاه عالی بمبئی در روز جمعه اجازه Bhim ارتش برای برگزاری یک جلسه از کارگران آن در Reshimbagh زمین در اینجا در فوریه 22, اما تحمیل شرایط خاص.

یک بخش از نیمکت قضات Sunil Shukre و م. Jamdar گفت: درخواست از Dalit ساز و برگ به دنبال مجوز برای کنفرانس مجاز است با شرایط.

Bhim فرمانده ارتش Chandrashekhar آزاد برنامه ریزی شده است برای رسیدگی به این نشست است.

در روز سه شنبه, HC تا به حال با صدور اعلامیه به ماهاراشترا دولت و ناگپور کمیسر پلیس در این درخواست ثبت شده توسط یک Bhim ارتش بارگیری.

آلاینده زمین است که نزدیک به مقر Rashtriya Swayamsevak Sangh (RSS) و Kotwali پلیس قبلا رد مجوز برای این تجمع با استناد به قانون و نظم مسائل.

پس از محرومیت از مجوز Dalit گروه منتقل دادگاه عالی در اینجا.

به درخواست ثبت شده توسط Bhim ارتش منطقه ناگپور رئیس Praful Shende از طریق وکیل خود Firdos میرزا گفت: این لباس رو کرده بود اجازه از CP و Berar آموزش و پرورش جامعه که کنترل ناگپور بهبود اعتماد متعلق به زمین برای این نشست است.

اما Kotwali ایستگاه پلیس که تحت صلاحیت این دادگاه ها روی زمین می افتد را تکذیب کرد و گفت اجازه برای ملاقات با استناد به قانون و نظم در مسائل دادخواست گفت.

این درخواست به دنبال جهت از HC به دولت و کمیسر پلیس به اعطای مجوز به Bhim ارتش برای برگزاری آن کارگران نشست.

“اجازه با شرایط. از آن خواهد شد یک کارگر در دیدار با تنها. این را نباید تبدیل به یک تظاهرات یا اعتراض.

“باید وجود داشته باشد هیچ التهابی سخنرانی و جو باید صلح آمیز است. علاوه بر Chandrashekhar آزاد باید به تعهد در شرایط بالا” دادگاه گفت: در آن عمل منظور در روز جمعه.

هر گونه تخلف از این شرایط را دعوت جنایی اکشن و تحقیر از دادگاه اقدام نیمکت هشدار داد.

اداره پلیس در آن استشهاد پرونده در دادگاه در روز پنج شنبه گفت: این سازمان به دنبال اجازه به صحنه اعتراض علیه شهروند (متمم) قانون و ملی ثبت نام از شهروندان در یک محل که در نزدیکی RSS ستاد.

“سازمان درخواست دارای یک ایدئولوژی است که متفاوت است خلاف و متنوع به ایدئولوژی بودن استادانی توسط RSS” استشهاد گفت.

در چنین سناریو امکان نظم و قانون وضعیت ایجاد شده در این مرکز از اعتراض را نمی توان رد کرد, پلیس گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im