زبان بدن کارشناس سهام پیام های مخفی در شاهزاده هری استقرار در کشورهای مشترک المنافع روز

زبان بدن کارشناس سهام پیام های مخفی در شاهزاده هری استقرار در کشورهای مشترک المنافع روز. عکس:مشهور خودی

با کشورهای مشترک المنافع رویداد پیچیده پرنس هری, و Meghan Markle رسما گره خورده است تا همه سست به پایان می رسد در انگلستان است.

اما این رویداد به نظر می رسید که از نزدیک مورد بررسی قرار گرفت و توسط برخی از حرفه ای زبان بدن ،

پتی, چوب, نویسنده , ضربه محکم و ناگهانی: ساخت بسیاری از برداشت اول زبان بدن و جاذبه به برخی از جزئیات به عنوان به طور کلی استقرار پرنس هری.

با توجه به چوب “ملکه است که به دنبال پایین و نگاه کردن به آنها و مگان خندان. من می گویند که نسبتا واقعی به دلیل آن ساخته شده همراه با تماس با چشم.”


“اگر شما نگاهی به دست خود او است و برگزاری بر روی کاغذ اما شما توجه کنید که چگونه آرام انگشتان او هستند و چگونه باز کردن انگشتان دست هستند. او نه tensely برگزاری این مقاله است. آن را بسیار آرام است. که می گوید که او خوب است. او خوب است. این همه خوب است” Patti اضافه شده است.


او به این نتیجه رسیدند با بیان “اما زمانی که شما به او, اگر شما نگاه کنید سر خود را مايوس و او در تلاش است. او را به دنبال خود مادر بزرگ. اگر شما نگاهی به ابرو که عکس آن نگران” همچنان چوب. “این بیشتر از شما نمی خواهد می دانم که او را نوه که در عکس شما فکر می کنم او نوعی از تیترهای در بیشتر راه است. این نشان می دهد یک تغییر در وضعیت احساسات خود را.”


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im