بدو نظر سنجی: BJP ایجاد تعلیق بیش از اتحاد سابق شورشیان به احتمال زیاد به بازگشت حزب حاکم

بیان اخبار سرویس

گواتی: معادلات اطراف انتخابات آینده به Bodoland ارضی شورای (BTC) در آسام به سرعت در حال تغییر است.

در میان گمانه زنی های که چهار جناح های سابق شورشیان گروه ملی دموکراتیک مقابل Bodoland (NDFB) که در میان امضا کنندگان از سوم بدو صلح توافق شناور خواهد شد یک حزب سیاسی یا منطقه ای ایالات مردم حزب لیبرال (UPPL) آن را در حال حاضر به نظر می رسد که حداقل سه جناح خواهد قرض دادن حمایت خود را به حاکم Bodoland جلو مردم (BPF).

در یک نشست صلح مردم اقدام مشترک کمیته Bodoland جنبش convener Gorjon Mushahary ادعا کرد که NDFB Dhirendra بدو جناح B Saoraigwra جناح و Ranjan Daimary جناح را عقب BPF در پای صندوقهای رای است. آن است که بیشتر یا کمتر که برخی از جناح چهارم رهبری Gobinda Basumatary خواهد جانبی با UPPL.

BPF رهبر و آسام وزیر Pramila Rani برهما اما ابراز جهل در حرکت از NDFB جناح. یک ناظر که نزدیک به پیروی از بدو سیاست ادعا کرد که آن را هنوز هم مشخص نیست که سه NDFB جناح خواهد بود با BPF. این مغبون گروه های شورشی نگه نوسان در بدو مناطق و حمایت خود را به هر حزب سیاسی به معنی زیادی است.

“من واقعا نمی دانم اگر آنها (سه NDFB جناح) در حال رفتن به عقب BPF,” برهما گفت: این روزنامه است.

او ابراز ناخشنودی بیش از تعلیق ایجاد شده توسط BJP که سران دولت سه حزب ائتلاف حاکم در آن اتحاد با BPF. با وجود اینکه یک متحد بی جی پی هنوز روشن ساخته است که اگر آن را چین با BPF در BTC انتخابات است.

برهما گفت: “بی جی پی احساس می کند آن است که رفتن برای به دست آوردن بسیاری با هماهنگی با UPPL. این مایه تاسف است که با وجود اینکه یک متحد از BPF آنها وزن گزینه ها”.

با توجه به تعلیق بیش از BJP-BPF داد و سریع گام با تحولات سیاسی آن را در واقع می توان یک تقویت روحیه اگر سه NDFB جناح شنا با BPF که رو ضد تصدی موج. این BPF شده است در قدرت در BTC همیشه از مستقل شورای خلق در سال 2003 پس از مرکز امضای دوم بدو صلح توافق با سابق شورشیان گروه بدو آزادی ببر که BPF و BTC رئیس Hagrama Mohilary رهبری.

BTC را ببینید مثلثی مسابقه میان BPF, UPPL و نیروی سوم که رهبری نشسته مستقل ککرژر MP نبا Sarania. این UPPL دریافت یک شات در آغوش اخیرا پس از Pramod بدو از امضا کنندگان از سوم بدو توافق و رئیس جمهور سابق از همه بدو اتحادیه دانشجویان اومدند حزب سه روز پیش.

در ضمن پیش از انتخابات و خشونت و بازگشت به بدو مناطق. در دو back-to-back حوادث خشونت miscreants حمله بودند ماشین از BTC رئیس و همسر و کشته شدن یک BPF حامی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>