امروز پادکست بحث ما با جیمز “بو Snerdley” طلایی از راش Limbaugh نشان می دهد در مورد او چگونه است هوازدگی coronavirus چه دموکرات ها در حال بهره برداری از این بیماری همه گیر جمهوریخواه انتخابات چشم انداز و دریافت به روز رسانی در عجله سلامت.

گوش دادن به نشان می دهد:

جو بایدن در تلاش برای باقی می ماند مربوط به کنگره است فشار عظیم coronavirus امداد لایحه, نانسی پلوسی, دعوا برای لیبرال ها گروه های منافع خاص و کشور رنج می برد. بحث ما با جیمز طلایی با نام مستعار “بو Snerdley” از راش Limbaugh نشان می دهد در مورد همه آن را. ما نیز مشتاقانه منتظر انتخابات نوامبر پیدا کردن چگونه فلوریدا در حال مقابله با این بیماری همه گیر دریافت به روز رسانی در طلایی “سفر جدید PAC” برای استخدام, سیاه, محافظه کاران به اجرا برای دفتر به علاوه ما یک به روز رسانی در عجله سلامت.

امروز پادکست اسپانسر شده از طرف نفت CBD از زندگی باستانی روغن, چک کردن وب سایت خود را! استفاده از کد های تبلیغاتی “Derek” برای دریافت حمل و نقل رایگان.

لطفا کمک به گسترش این کلمه در مورد روزانه Daily Caller, پادکست. لطفا یک دقیقه به سرعت و بررسی در iTunes به اشتراک گذاری در رسانه های اجتماعی و مطمئن باشید برای عضویت بنابراین شما هرگز از دست یک قسمت:

روزانه Daily Caller, پادکست روزانه نگاه و تمسخر اخبار از یک دیدگاه محافظه کار. میزبانی شده توسط Derek شکارچی آن را در دسترس است در صوتی, فرم دوشنبه تا جمعه و یک مصاحبه تصویری در روزهای جمعه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im