بیان اخبار سرویس

بمبئی: پس از جنجال بر سر یک بدن کیسه خرید سفارش Brihanmumbai Municipal Corporation (BMC) اوراق مناقصه و تصمیم گرفت به جای یک نظم جدید است.

مخالفان همچنین بوی موش در مگا انزوا Covid مراکز که در آن تعداد زیادی از تخت گزارش خالی در برابر خواسته است. این اولین اتهام فساد علیه شیو سنا-اجرای BMC در این وضعیت همه گیر.

پس از فعال اجتماعی Mrs Anjali Damania بدخشان خرید کیسه های بدن در باد هزینه BMC لغو مناقصه. او در توییتی که “نفرت انگیز BMC داده است قرارداد ‘کیسه های بدن’ به Vedant Innotech Private limited, برای, تومان 6719 در هر کیسه. مدیران در حال Satish & Vedant Kalyankar اصلی کسب و کار ریخته گری فلزات, اطلاعات شما, Satish Kalyankar عضو بازرس هیئت مدیره هزینه های واقعی از بدن کیسه 250 تومان به 1200.”

BMC قرار داده مناقصه تهیه اضافی 3,000 کیسه های بدن. BMC گفت: آن را خریداری کرده است 2,200 بدن کیسه تا کنون در هزینه Rs 6,719 هر. روشن است که “مناقصه دعوت شد و در طول فنی بررسی مشخص شد که تنها یک شرکت واجد شرایط. بنابراین برای اطمینان از قیمت گذاری رقابتی ما تصمیم به لغو سفارش گفت:” بدن مدنی در بیانیه ای.

یک سوال که چرا این کیسه ها خیلی پر هزینه بدن مدنی در پاسخ گفت: خوب با کیفیت کیسه های مورد نیاز برای COVID-19 بدن.

BMC شهردار Kishori Pedneka روشن است که ده شرکت های شرکت کننده در کیسه های بدن تامین داوطلبی که نه رد صلاحیت شده به دلیل. “وجود دارد یک کلاهبرداری و فساد در بدن کیسه های خرید. این شرکت که نشان داده علاقه ای به تهیه کیسه های بدن به BMC نیز عرضه های مختلف به ادارات دولتی از جمله نیروی دریایی است. در واقع ما این کیسه ها در نرخ معقول,” Amey Ghole رئیس BMC کمیته بهداشت اشاره کرد.

شهردار گفت که آنها نمی خواهد سازش با کیفیت محصول. “اگر تامین کنندگان مناسب در تمام پارامترهای تجویز شده توسط BMC پس تنها ما خرید این کیسه های بدن,” Ms Pednekar گفت: پس از سفر او به مرکز خرید در Byculla در روز شنبه.

BJP سابق-MP Kirit Somaiya همچنین ادعا شده که مانند بدن کیسه های خرید یکی دیگر از کلاهبرداری است که اتفاق می افتد در COVID-19 جداسازی و قرنطینه مرکز تنظیم است. او گفت که بسیاری از تخت در این مراکز خالی در حالی که مردم شده اند خودداری از پذیرش در این مراکز اختصاص داده شده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو