بلومبرگ می گوید برنی: ‘روسیه است کمک به شما انتخاب کنید’

سابق شهر نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار رفت و پس از مستقل ایالت ورمونت برنی سندرز در شروع از سه شنبه شب دموکراتیک ریاست جمهوری بحث و گفت که روسیه ولادیمیر پوتین دیکتاتور است, کمک ساندرز انتخاب کنید.

بلومبرگ dodged یک سوال در مورد اقتصاد و به جای آورده و اعلام کرد که پوتین بود کمک ساندرز در مقدماتی حزب دموکرات. (مرتبط: DNC معافیت با برنی ساندرز بیش از کاسترو ستایش)

“ولادیمیر پوتین فکر می کند که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن باید رئیس جمهور ایالات متحده و به همین دلیل روسیه است کمک به شما انتخاب کنید بنابراین شما از دست دادن به او” بلومبرگ گفت: Sanders.

ساندرز در پاسخ محکومیت پوتین گزارش داد پشتیبانی و آوردن بلومبرگ گذشته ستایش از حزب کمونیست چین. (مرتبط: است Corbynization از حزب دموکرات کامل؟)

تماشا کنید:

“اجازه دهید به من بگویید آقای پوتین, من یک دوست خوب از رئیس جمهور یازدهم از چین” ساندرز گفت. “من فکر می کنم رئیس جمهور یازدهم است که یک رهبر اقتدارگرا.”

“و اجازه دهید من به آقای پوتین که دخالت در سال 2016 انتخابات” ساندرز ادامه داد. “سلام آقای پوتین اگر من رئیس جمهور ایالات متحده, به من اعتماد کن. شما نمی خوای دخالت در دیگر آمریکا انتخابات است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im