بلومبرگ دارای دوباره در مورد بسته شدن نیروگاه های زغال سنگ به عنوان بزرگ زغال سنگ مشکلات کوه با وجود تهمت را وعده

سابق شهر نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار bragged در طول یک آرکانزاس تجمع روز شنبه در مورد کمک به شاتر صدها نفر از زغال سنگ در نیروگاه های مارک دومین بار در یک ماه او چنین ادعا می کنند.

“در شهر نیویورک ما کاهش ردپای کربن 13 درصد” بلومبرگ گفت: در این تجمع است. “من کمک کرده جایگزینی 304 کثیف نیروگاه با سوخت زغال سنگ با انرژی پاک.”

تماشا کنید:

سابق جمهوری خواه دو برابر را در یک شبیه سخن گفتن او در طول Feb. 18 بحث در نوادا است.

“در حال حاضر ما بسته 304 از 530 نیروگاه با سوخت زغال سنگ در ایالات متحده و ما بسته 80 از 200 یا 300 که در اروپا بلومبرگ Philanthropies کار با Sierra Club,” بلومبرگ گفت: در بحث ارجاع کار از سازمان های غیر انتفاعی.

بلومبرگ دارای کشت و زرع حدود 150 میلیون دلار به یک پروژه به نام فراتر از زغال سنگ که متصل به بسته شدن نزدیک به 300 گیاهان.

چنین مبارزات منجر به از دست دادن شغل در سراسر کشور است. ایلینوی ریختن حدود 195 شغل در ماه اوت سال 2019 پس از سه کارخانه بسته در دولت است.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بخشی متعهد در طول سال 2016 انتخابات ریاست جمهوری برای پایان دادن به آنچه که او به نام رئیس جمهور سابق باراک اوباما از جنگ در صنعت ذغال سنگ.

او در واقع نورد بسیاری از دموکرات سلف مقررات اما صنعت ذغال سنگ است که هنوز هم در حال کاهش است. مغلوب ساختن پیشی جستن deregulatory glee آمده است بدون برخی از سکسکه.

نیویورک دادستان کل Letitia جیمز است که در میان تعداد انگشت شماری از وکلای عمومی که تحت پیگرد دولت برای جلوگیری از مغلوب ساختن پیشی جستن از کاهش محدودیت در نیروگاه. (مرتبط: بیش از 50 شرکت های زغال سنگ شده است از بین برود پس از مغلوب ساختن پیشی جستن 2016 پیروزی)

جیمز یک دموکرات استدلال می کند که دولت تا به حال هیچ پایه و اساسی برای تضعیف مقررات اوباما در آورده 2015 قرار داده شده است که محدودیت دی اکسید کربن و آلودگی ناشی از نیروگاه های زغال سنگ. به اصطلاح قدرت تمیز طرح مورد نیاز متحده برای کاهش انتشار دی اکسید کربن تا سال 2022.

اوباما قانون شد و انتظار می رود به نیروی بیشتر زغال سنگ نیروگاه ها و معادن به پایین, هزینه هزار شغل در این فرآیند است.

نزدیک به 40 درصد از سوخت زغال سنگ ظرفیت قدرت شده بود بازنشسته و یا برنامه ریزی شده به بازنشسته به عنوان یک نتیجه از نیروهای بازار و فن آوری تغییر و افزایش مقررات به گفته برخی از کارشناسان.

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller, اخبار بنیاد در دسترس و بدون هزینه برای هر واجد شرایط اخبار ناشر است که می تواند مخاطبان زیادی. برای صدور مجوز فرصت های ما محتوای اصلی لطفا تماس بگیرید [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>