بلومبرگ وثیقه در تعهد به کار کمپین کارکنان در طول انتخابات

  • مایکل بلومبرگ رفت و برگشت در طرح خود برای ایجاد یک کشور مستقل هزینه تلاش است.
  • بلومبرگ نیز اهدا میلیون دلار به حزب دموکرات و در زمان استفاده از یک ارائه در مبارزات انتخاباتی فدرال قانون اجازه می دهد فدرال نامزدها به مقدار نامحدودی از پول ملی ،
  • بلومبرگ گفت که این حرکت اجازه می دهد تا حزب دموکرات در مبارزات انتخاباتی و ایجاد زیرساخت های بدون بلومبرگ گروه به هم ریختن این حزب تلاش در رقابت با هم روایات.

سابق شهر نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار یک حرکت ساخته شده جمعه که به احتمال زیاد می تواند باعث بسیاری از افرادی که مشغول به کار در این میلیاردر ریاست جمهوری پیشنهاد خود را از دست دادن شغل در میان کوچک شدن اقتصاد است.

بلومبرگ اهدا 18 میلیون دلار به حزب دموکرات پس قبلا امیدوار به ایجاد یک کشور مستقل هزینه های مبارزات انتخاباتی پیش از انتخابات است که باید در نگهداری کارکنان شاغل در سراسر نوامبر. بسیاری از کارمندان سابق باید در پیدا کردن اشکال دیگر از اشتغال است.

“او سفت کارکنان خود را در یک بیماری همه گیر” یک کارمند در فلوریدا که خواست ناشناس باقی می ماند زیرا آنها امضا توافقنامه nondisclosure با بلومبرگ کمپین گفت BuzzFeed. “زندگی من در حال حاضر بی خانمان و من بی خانمان به طور موثر.” دیگر کارکنان به اشتراک گذاشته شده ،

“این لعنتی ترسناک” یکی دیگر از کارمند که هم صحبت ناشناس به BuzzFeed گفت: از فکر گرفتن کاهش یافته و از بیمه خود را در سراسر جهان در طول یک بیماری همه گیر.

او گفت: کمپین کارکنان بودند “به طور کامل blindsided.” برخی از کارکنان می تواند درخواست مجدد برای مشاغل مختلف در مبارزات دموکراتیک البته در شرايط مختلف پرداخت نمرات.

بلومبرگ انتخاباتی گزارش پرداخت کارکنان فوق العاده خوبی در طول میلیاردر کوتاه-زندگی در کاخ سفید پیشنهاد.

سپس-دموکرات آمریکا نامزد ریاست جمهوری مایکل بلومبرگ رویترز/مارکو Bello/فایل عکس

بلومبرگ پرداخت مبارزات انتخاباتی خود دولت مطبوعاتی دبیر 10000 $در یک ماه, در حالی که تیم خود را دولت سیاسی مدیران ساخت $12,000 یک ماه, نیویورک پست گزارش داد در ماه ژانویه به عنوان جمهوریخواه سابق-تبدیل-دموکرات ramped تا مبارزات انتخاباتی خود. هر کارمند دریافت یک مک بوک پرو و آی فون 11 این گزارش با استناد به منابع ناشناس.

استو Loeser یک بلومبرگ سخنگوی دفاع از اسراف حقوق و تجملات است.

“ما با هم قرار داده شگفت آور تیم قوی که هر روز در حال نزدیک شدن به ضرب و شتم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و ما خوشحال به پرداخت کارکنان به خوبی به انجام این کار” Loeser گفت: نیویورک پست در ماه ژانویه است.

بلومبرگ توضیح داد که استدلال خود را در پشت حرکت می کند.

“در حالی که ما در نظر گرفته ایجاد خود ما نهاد مستقل برای حمایت از نامزد و نگه دارید جمهور پاسخگو این مسابقه خیلی مهم است که بسیاری از رقابت گروه ها با نیت خوب اما هماهنگ نیست و ایالات متحده در استراتژی و اجرای” کمپین نوشت: در یادداشت روز شنبه به کمیته ملی حزب دموکرات رئیس تام پرز.

بلومبرگ شد یک پول بزرگ مرد در دوران کوتاه ریاست جمهوری, اجرای آزادسازی بیش از $234 میلیون به تلویزیون و رادیو دیجیتال و تبلیغات در سه شنبه متحده است. او به حالت تعلیق در مبارزات انتخاباتی خود در مارس 4 بعد از ضعیف نشان دادن و پرتاب خود را لجام گسیخته حمایت بایدن که متوقف شده خود را دموکراتیک مخالفان.

بایدن وزین برنده بزرگ در مینه سوتا, آلاباما, اوکلاهما و تنسی در حالی که بلومبرگ موفق به خراش با هم یک پیروزی در ساموآ آمریکا. بلومبرگ صرف حدود 500 میلیون دلار در تبلیغات منجر به سوپر شنبه, گچ کاری تبلیغات در Facebook و در رسانه ها ecosphere. عمده دیجیتال فشار بود و همه برای هیچ, آن را به عنوان معلوم است.

DNC در زمان بلومبرگ است تزریق پول نقد در گشاد گشاد راه رفتن. (مرتبط: گزارش بلومبرگ کارکنان لاف زدن در مورد پاره کردن مبارزات انتخاباتی خود مخفیانه Canvassing برای ساندرز)

“کشور ما در بحران است و یک تغییر در ریاست جمهوری رهبری است مهم تر از همیشه برای محافظت از ما خانواده ها و جوامع ما و اقتصاد ما” پرز در بیانیه ای گفت. “با این انتقال از بلومبرگ, کمپین بلومبرگ شهردار و تیم او در حال ساخت خوب در تعهد خود را به ضرب و شتم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.”

قوانین فدرال اجازه می دهد افراد برای اهدای $355,000 هر سال تحت شرایط عادی اما بلومبرگ با استفاده از یک ارائه در مالی مبارزات انتخاباتی قانون اجازه می دهد فدرال نامزدها برای ارائه یک مقدار نامحدودی از پول نقد به حزب کمیته. فدرال کمیسیون انتخابات فاقد حد نصاب تا آژانس قادر نخواهد بود به ارائه راهنمایی در مورد قانونی بودن است.

بلومبرگ انتخاباتی است و نه ارائه یک بیانیه به the Daily Caller, اخبار بنیاد.

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller, اخبار بنیاد در دسترس و بدون هزینه برای هر واجد شرایط اخبار ناشر است که می تواند مخاطبان زیادی. برای صدور مجوز فرصت های ما محتوای اصلی لطفا تماس بگیرید [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>