‘Blithering ادم سفیه و احمق”: Ann Coulter میسازد به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بر حمله جف جلسات

محافظه کار دانشمند Ann Coulter لعنتی دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز یکشنبه پس از رئیس جمهور خود را سرزنش سابق دادستان کل جف جلسات ویژه مشاوره را آغاز کرد.

در یک سری از توییت کولتر گذاشته مقصر مشاور ویژه تحقیق در مغلوب ساختن پیشی جستن را نوازش کرد و گفت که رئيس جمهور در اقدامات و جلسات’ — بودند که منجر به پروب.

“جلسات تا به حال به recuse خود را تکمیل blithering ادم سفیه و احمق” Coulter نوشت: در یک صدای جیر جیر.

او در پاسخ به مغلوب ساختن پیشی جستن جیر جمعه که گفت: “3 سال پیش پس از جف جلسات recused خود جعلی مولر کلاهبرداری آغاز شد.”

مغلوب ساختن پیشی جستن خواست رای دهندگان در آلاباما به پشتیبانی سابق دانشگاه آبرن مربی تیم فوتبال تامی Tuberville بیش در جلسات اولیه برای آمریکا صندلی.

جلسات recused خود را در تاریخ 2 مارس سال 2017 از نظارت FBI تحقیقات از امکان تبانی بین مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات انتخاباتی و دولت روسیه.

جلسات که در سمت چپ مجلس سنا را به عنوان دادستان کل گفت: در آن زمان که وزارت دادگستری وکلا توصیه او این است که او از نظر قانونی ملزم به recuse خود را از روسیه کاوشگر به دلیل موقعیت خود را به عنوان یک برگ برنده در مبارزات انتخاباتی مشاور. (مرتبط: اندرو McCabe باز تحقیقات جنایی در جلسات)

این recusal بدان معنی است که معاون دادستان کل راد Rosenstein یک مغلوب ساختن پیشی جستن نامزد رهبری روز به روز عملیات روسیه بررسی است. Rosenstein منصوب رابرت مولر به عنوان مشاور ویژه در تاریخ 17 مه سال 2017, هشت روز پس از مغلوب ساختن پیشی جستن اخراج James Comey به عنوان FBI مدیر.

مغلوب ساختن پیشی جستن به مدت طولانی fumed در جلسات بیش از recusal تصمیم هر دو بخش خصوصی و عمومی است.

کولتر با اشاره به مغلوب ساختن پیشی جستن نظرات در مصاحبه با ان بی سی نیوز’ Lester هولت روز پس از شلیک Comey به عنوان کاتالیزور مهم برای مشاور ویژه.

“شما لازم نیست برای رفتن در Lester Holt را نشان می دهد و به شما اعلام کند اخراج Comey بیش روسیه بررسی است. که آنچه به شما کردم یک ویژه دادستان,” او نوشت.

کولتر به نام مغلوب ساختن پیشی جستن یک “احمق کامل” در یکی دیگر از صدای جیر جیر.

کولتر اولیه بود حامی از مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016 چرخه اما پس از شکسته با حزب جمهوری خواه بیش از آنچه او می گوید که انفعال در مهاجرت های غیر قانونی.

“تهمت نمی ساخت دیوار و هرگز تا به حال هر قصد انجام این کار. یک نفر در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت که هر چیزی در مورد مهاجرت بود جف جلسه. و این لوت حملات او” Coulter نوشت.

جلسات تا حد زیادی در آنجا ماند آرام میان مغلوب ساختن پیشی جستن عمومی انتقادات تند اما او در دفاع از خود در توییتر در روز شنبه گفت که او از نظر قانونی ملزم به recuse خود را از بررسی است.

“من می دانم که خشم خود را, اما recusal شد مورد نیاز توسط قانون” جلسات توییتی در مغلوب ساختن پیشی جستن. “من وظیفه من و شما لعنت به شانس من. از آن محافظت حاکمیت قانون و منجر به خود exoneration. خود را به احساسات شخصی نمی دیکته که Alabama میدارد خود را به عنوان سناتور به مردم آلاباما انجام دهد.”

مغلوب ساختن پیشی جستن در نهایت اخراج جلسات Nov. 7, 2018 یک روز پس از انتخابات میان دوره ای کنگره.

ویژه مشاور گزارش گفت که جلسات ارائه استعفای خود را به ناروا پس از Rosenstein باز مشاور ویژه را آغاز کرد.

“رئیس جمهور در نهایت آن را قبول نمی کند” این گزارش گفت:.

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller, اخبار بنیاد در دسترس و بدون هزینه برای هر واجد شرایط اخبار ناشر است که می تواند مخاطبان زیادی. برای صدور مجوز فرصت های ما محتوای اصلی لطفا تماس بگیرید [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im