انفجار در نزدیکی نفت هند در آسام سه کارشناسان خارجی درگیر در dousing عملیات مجروح

بیان اخبار سرویس

گواتی: سه کارشناسان خارجی پرواز در ماه گذشته به کنترل فوران چاه نفت – کنترل نشده و یا انتشار گاز در یک چاه نفت هند محدود (نفت) در Baghjan منطقه آسام جزئی پایدار سوختگی در حالی که از بین بردن یک قرقره از سرچشمه در روز چهارشنبه.

“…سه کارشناسان از M/s هشدار یعنی Anthony, Steven رینولدز, داگ, Dallas و کریگ نیل دانکن دچار سوختگی جزئی آسیب در حالی که از بین بردن یک قرقره از سرچشمه. آنها ارائه شده توجه فوری پزشکی توسط پزشک در سایت هست و بعد از آن گرفته شده به بخش سوختگی بخش از Astha خانه سالمندان در دیبروگره. آنها آزاد شدند و پس از پانسمان برای سوختگی. انتظار می رود که عملیات از سر گرفته خواهد در Baghjan فردا (پنج شنبه)” این روغن در بیانیه ای گفت.

فوران چاه نفت در تاریخ 27 مه تا به حال منجر به آتش سوزی گسترده در ژوئن 9 که هنوز هم مواج. چند سازمان در حال کار در این سایت به کنترل آن است.

نفت سخنگو گفت: این کار مربوط به حادثه باعث جانبی آتش. نفت گفت: کار برای حذف از قرقره به تعویق افتاد این سیل در این منطقه است. محاصره توسط مردم محلی و همچنین کمک به تاخیر در به نفت بود مجبور به تعطیل کردن 12 حلقه چاه در نزدیکی محل فوران چاه نفت.

روغن پرواز کرده بود در مجموع شش کارشناسان از سنگاپور و کانادا و ایالات متحده است. سه نفر از آنها وارد شده بود بیش از یک ماه پیش. این اکتشاف نفت عمده در حال گذراندن بیش از Rs. 30 لاخ یک روز بر روی آنها. در جولای 18, آنها تا به حال ابراز تمایل خود را به بازگشت پس از مردم تا به حال عملا گذاشته محاصره به سایت از فوران چاه نفت ترک آنها را به عنوان به خوبی به عنوان بسیاری از کارگران دیگر برگزار شد تا به مدت 18 ساعت.

پس از حوادث فوران چاه نفت و آتش مردم را از بیش از 1000 خانواده های آسیب دیده بودند معطوف به مکان های امن تر و پناه امداد در اردوگاه. پیشتر فعالان حیات وحش گفت: این حوادث تحت تاثیر قرار بود این حیوانات آبزی از جمله بسیار در معرض خطر Gangetic دلفین ها و ماهی در رودخانه Dibru.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>