Black Lives Matter معترضان فیلم برداری, رقص, در پرچم آمریکا در واشنگتن, DC

Black Lives Matter معترضان رقصید در بالای پرچم آمریکا در واشنگتن دی سی به عنوان شهر جشن روز استقلال در روز شنبه.

فیلم ارسال شده به توییتر ساعت قبل از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت در 2 سالانه سلام به امریکا در پایتخت کشور است. مغلوب ساختن پیشی جستن محور سخنرانی خود در محکومیت معترضان که به دنبال پاره کردن تاریخ آمریکا است.

“من اینجا هستم تا خود را به عنوان رئیس جمهور اعلام قبل از کشور و قبل از جهان: این بنای تاریخی را هرگز به تخریب این قهرمانان هرگز مخدوش; میراث خود را هرگز نابود شود; دستاوردهای خود را فراموش نمی شوند و کوه راشمور خواهد ماند برای همیشه به عنوان یک ابدی ادای احترام به پدران ما و آزادی ما” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: جمعه در سخنرانی خود در کوه راشمور. (مرتبط: داعش به طور کلی وکیل هشدار ‘انصراف از فرهنگ’ هدف قرار دادن کوه راشمور پیش از ژوئیه 4 تعطیلات آخر هفته)

“این جنبش آشکارا حمله به میراث هر فرد در کوه راشمور” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: از معترضان. “امروز ما در مجموعه تاریخ و تاریخ ضبط مستقیم.”

مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد ایجاد یک بنای یادبود ملی در حالی که در داکوتای جنوبی و همچنین لقب ملی باغ آمریکایی قهرمانان. (مرتبط: گزارش: مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین فشار برای 4 بحث زنده در برابر جو بایدن)

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او در حال حاضر یک فرمان اجرایی را امضا کارگردانی باغ ساخت و ساز. این بنای تاریخی را از ویژگی های مجسمه های بزرگ آمریکایی از هر قدم از زندگی از موسیقی و هنر, صنعت, علم, و, نظامی, او گفت:. وی در پایان از داکوتای جنوبی سخنرانی در محکومیت معترضان به تخریب آثار تاریخی به امریکا نسل موسس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de