سیاه اصلاحات افسران گفته محروم از امنیت چوین فایل تبعیض شکایت

چندین اقلیت اصلاحات ماموران در شهرستان رمزی زندان ظ تبعیض جمعه پس از آنها گفته می شود ممنوع از امنیت سابق مینیاپولیس افسر پلیس درک چوین بیش از نگرانی های آنها در مواجه با “racialized تروما است.”

اقلیت بازداشتگاه کارکنان گفته می شود گفت که آنها خواهد بود پتانسیل “مسئولیت” در اطراف چوین سفید افسر سابق پلیس به اتهام قتل به مرگ جورج فلوید با توجه به تبعیض نژادی اتهامات زمینه با دولت در بخش حقوق بشر استار تریبیون گزارش روز شنبه.

به عنوان یک نتیجه 8 ماموران دستور داده شد به یک جداگانه طبقه فاصله آنها از چوین این اتهامات ادعا کرد.

فلوید یک مرد سیاه و سفید, درگذشت مارس 25 بعد از چوین kneeled در گردن او برای نزدیک به 9 دقیقه فیلم از این حادثه نشان می دهد. چوین شد بلافاصله از کار اخراج شدند پس از این حادثه و چهره های قتل درجه دوم و طرح اتهامات. او رزرو در شهرستان رمزی زندان مارس 29 و انتقال به Oak Park Heights زندان امنیتی حداکثر دو روز بعد.

کلانتر, سخنگوی روی Magnuson رویترز میگوید: ژوئن 10 بود که “هیچ حقیقت به گزارش” تبعیض علیه اقلیت کارکنان. (مرتبط: Derek چوین روت جدید افسران با وجود دریافت شکایات در بیش از دو برابر نرخ متوسط افسران)

“آنها خواستار همه ما دروغگو” یک اقدام گروهبان که خواسته بود به نام به خاطر ترس از اقدامات تلافی جویانه گفت استار تریبیون پرداختن به Magnuson را ادعا می کند. “من نمی توانم به کار و نگه داشتن سر من تا که دانستن آنها می توانید فقط با قلم مو این زیر فرش.”

“وقتی که من پرسید که چه من گفته شد” Magnuson گفت استار تریبیون قبلی خود را انکار. Magnuson بلافاصله پاسخ به the Daily Caller, اخبار بنیاد درخواست برای نظر.

یک افسر دیگر این گزارش گفت: این تصمیم صرفا بر اساس رنگ پوست.

“من درک که تصمیم به جداسازی ما تا به حال ساخته شده چون ما نمی تواند مورد اعتماد برای انجام کار ما مسئولیت های حرفه ای در اطراف با مشخصات بالا اهل بیت — صرفا به دلیل رنگ پوست ما” یکی از سیاه اقدام گروهبان نوشت: در شکایت است.

زندان سرپرست استیو Lydon گفته اذعان کرد تصمیم گیری در تحقیقات داخلی به شکایت یک کپی از آن به دست آمده استار تریبیون. او ساخته شده حرکت می کند از ترس این که فلوید مرگ خواهد بود “احتمال ایجاد حاد racialized تروما” با توجه به نظر او در جریان تحقیقات استار تریبیون گزارش داد.

“از مراقبت و نگرانی و بدون آسایش در زمان من ساخته شده تصمیم به محدود کردن قرار گرفتن در معرض به کارکنان رنگ به یک قتل مشکوک که به طور بالقوه می تواند باعث بدتر شدن آن احساسات” Lydon گزارش در بیانیه ای گفت:. او شده است از آنجایی که تنزل مقام های استار تریبیون گزارش داد.

Demonstrators march during a protest against racial inequality in the aftermath of the death in Minneapolis police custody of George Floyd, in Brooklyn, New York, U.S., June 16, 2020. REUTERS/Brendan McDermid

تظاهرات در اعتراض به نابرابری نژادی مهر/برندان McDermid

“من متوجه شدم که من تا به حال اشتباه در قضاوت و صدور یک عذرخواهی به آسیب کارکنان” Lydon گفت: با توجه به استار تریبیون.

“همکار من در افسران رنگ و من بودند و همچنان به تحقیر عمیقا مضطرب و منفی نهفته تفکیک نظم” اتهامات گفت: توصیف یک “دشمن محیط کار” در این بازداشتگاه پس از مقامات عدم رسیدگی به حادثه است.

چندین ماموران گفت: آنها را دیدم فیلم از مارس 30 سفید ستوان نشستن در چوین را سفری و اجازه می دهد او را به استفاده از تلفن همراه استار تریبیون گزارش داد.

مینه سوتا وزارت حقوق بشر کاهش یافته است به نظر به دلیل قانون دولت مجوز آن را از اظهار نظر در یک مورد است که بسته نشده است.

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller, اخبار بنیاد در دسترس و بدون هزینه برای هر واجد شرایط اخبار ناشر است که می تواند مخاطبان زیادی. برای صدور مجوز فرصت های ما محتوای اصلی لطفا تماس بگیرید [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de