BJP تقاضا برای CBI پروب به مقدار پذیرش از گناه: کنگره در راجستان قسمت

توسط PTI

دهلی نو/جیپور: بی جی پی تقاضا برای یک نوبت به پروب به نوار صوتی که نشان داد یک توطئه برای سرنگونی Ashok Gehlot دولت در راجستان “به مبلغ پذیرش گناه” و آن را در حال حاضر روشن است که این حزب در پشت این شورش توسط Sachin خلبان و دیگران کنگره گفت: در روز شنبه.

کنگره همچنین با اشاره به خلبان و دیگر شورشی MLAs پناه گرفتن در یک هتل در BJP حکومت هاریانا به محرمانه زعفران حزب مشارکت در “اسب-تجارت”.

“همه ما شاهد بیش از آخر هفته روز قتل دموکراسی بودن تلاش های بی جی پی…هر روز یک لایه جدید می آید افشای لینک مستقیم از بی جی پی در ایجاد نوعی از بحران در راجستان….خود را (BJP) و تنها شکایت این است که وقتی آنها را به قتل دموکراسی چرا آنها ثبت شود و اگر…آن قانونی بود” کنگره سخنگوی Pawan Khera گفته مجازی کنفرانس مطبوعاتی در دهلی نو.

همچنین بخوانید: شد گوشی از سیاستمداران شنود گذاشته در راجستان?: BJP خواسته های CBI کاوشگر در بحران سیاسی

پیش از آن در روز اخذ تاییدیه پرسید: اگر کنگره دولت در راجستان با توسل به “قانون اساسی” روش به شیر های همراه از سیاستمداران و خواستار CBI اعتراض به آنچه آن را به نام “حماسه illegalities و جعل نهفته است”.

“اینها سوالات جدی است که ما می خواهیم به درخواست کنگره فرماندهی عالی و Ashok Gehlot.

شد تلفن بهره برداری انجام می شود ؟ فرض کنید که شما شنود گذاشته ایم همراه, بود, روش عملیاتی استاندارد به دنبال? آیا کنگره و دولت در راجستان با استفاده از قانون اساسی راه برای صرفه جویی در خود را زمانی که آنها خودشان را در بر داشت گوشه?” BJP سخنگوی Sambit Patra خواسته در یک کنفرانس مطبوعاتی.

بی جی پی سخنگوی خواستار واکنش فوری از دولت و به نام برای یک نوبت به رسیدگی به این “حماسه illegalities و جعل نهفته است”.

ضربه پشت راجستان وزیر Pratap Singh Khachariyawas گفت Patra “یک ژنراتور نهفته است”.

راجستان پرادش کنگره رئیس کمیته Govind سینگ Dotasra گفت: BJP سخنگوی ساخته شده “یک تلاش ناموفق برای نجات چهره”.

Dotasra گفت: اگر BJP درگیر نمی شد در آن چرا راجستان پلیس تیم کاوش نوار صوتی بود اجازه ورود به هتل در BJP حکومت هاریانا تا شورشی MLAs در جای دیگر منتقل شدند.

“این SOG (عملیات ویژه گروه) تیم رفته بود به هاریانا برای بررسی اما هاریانا پلیس هم همکاری نیست,” او اضافه شده است.

کنگره به دنبال پاسخ از نارندرا نخست وزیر و اتحادیه خانه وزیر Amit Shah نیست.

کنگره در روز جمعه خواستار بازداشت رهبر بی جی پی و اتحادیه وزیر Gajendra سینگ Shekhawat و شورشی کنگره MLA Bhanwarlal Sharma پس از دو کلیپ صوتی ظاهر مربوط به اتهام توطئه برای سرنگونی Gehlot دولت است.

بی جی پی به حال توصیف کلیپ های صوتی به عنوان “تولید”.

Shekhawat را رد کرده است شارژ بیش از حد گفت: voice در این کلیپ او نیست.

او گفت که او آماده بود تا در صورت هر گونه شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de