BJP انتقاد شدید سازمان ملل برای مداخله در دیوان عالی کشور در کا

توسط PTI

دهلی نو: بی جی پی در روز سه شنبه شدت انتقاد کرد و در کمیساریای عالی سازمان ملل برای حقوق بشر بیش از کاربرد آن در دیوان عالی کشور در برابر کا گفت: برای بین المللی بدن رفته است و نه به دادگاه در برابر سرکوب در چین و پاکستان اما هیچ “شرم” در مخالفت با یک قانون است که کمک می کند تا مورد آزار و اذیت اقلیت ها.

“واقعا UNHRC? بدون مداخله دادگاه در برابر چین (سرکوب/شکنجه در تبت & سین کیانگ) ایران (شکنجه/قتل زندانیان سیاسی) و یا پاکستان (شکنجه و نسل کشی در بلوچستان). تو هیچ شرم مخالف کا کمک های انسان دوستانه به آزار و اذیت اقلیت? حتی نفاق دارای محدودیت” BJP معاون رئیس جمهور و سخنگوی Baijayant جی پاندا توییتی.

دفتر کمیساریای عالی سازمان ملل برای حقوق بشر (OHCHR) ثبت شده است مداخله در دیوان عالی کشور در تابعیت (متمم) قانون (CAA) و مطلع در هند ماموریت دائمی در ژنو در مورد آن وزارت امور خارجی گفت: در روز سه شنبه.

MEA اظهار داشت که کا است که یک موضوع داخلی هند و نگرانی حاکمیت حق مجلس هند را به قوانین.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>