توسط PTI

ناگپور: کنگره ملی سخنگوی Anshul از خوابیدن در روز شنبه گفت: BJP و Sangh Parivar شد “ضد Dalit” و مشغول به کار بودند به حذف رزرو برای ارشد/STs در مشاغل دولتی.

پرداختن به یک کنفرانس مطبوعاتی در اینجا او گفت: BJP دولت در این مرکز تا به حال بحیث یک “توطئه شیطانی” برای حذف رزرو. “شهادت از این شوم تلاش است درخواست از دولت بی جی پی در Uttarakhand در دیوان عالی کشور بود که هیچ اساسی حق رزرو در مشاغل دولتی برای ارشد/STs,” او گفت:.

در قضاوت در فوریه 7, SC برگزار شد که دولت موظف به ارائه رزرو در قرار ملاقات است و هیچ اساسی حق ادعا سهمیه در تبلیغات.

راس دادگاه گفت: این در حالی است که در برخورد با درخواست در مورد Uttarakhand دولت سپتامبر 5, 2012 تصمیم به پر کردن تمام پست های خدمات عمومی در دولت بدون ارائه رزرو به برنامه ریزی طبقات و برنامه ریزی قبایل.

“به جای عذرخواهی به ملت این توطئه و تصحیح اشتباه تاریخی در حال انجام است به SC/STs دولت نارندرا گمراه کننده است این کشور با ساخت اتهامات نادرست” او ادعا. او گفت که آر اس اس تا به حال در گذشته خواستار بررسی سیستم سهمیه بندی در کشور است.

با استناد به آمار گفت: تعداد جنایات در Dalits هر NCRB داده شد 43,203 برای سال 2017, و اضافه کرد که کنگره تحت راهول گاندی مبارزه خواهد به اطمینان حاصل شود Dalits و دیگر طبقات محروم خود را به علت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو