توسط PTI

بوپال: BJP را Lok سبها عضو از بوپال Pragya سینگ Thakur غش در طول یک رویداد سازمان یافته در دفتر حزب در اینجا در روز سه شنبه به پرداخت ادای احترامات به Bharatiya Jan Sangh بنیانگذار Syama پراساد Mookherjee در سالگرد مرگ.

این حادثه هنگامی رخ داد که Madhya Pradesh وزیر Shivraj سینگ Chouhan و دیگر رهبران ارشد بی جی پی پرداخت شد مراسم تجلیل از Mookherjee در این مراسم برگزار شد در این حزب دولت مرکزی در اینجا.

سابق بوپال MP Alok سنجر گفت PTI که Thakur شده است تحت درمان برای بیماری و در نظر گرفتن دوز سنگین از داروها که می تواند باعث سرگیجه شود.

پس از حادثه Thakur (50) در نظر گرفته شد به خانه اش که در آن او در حال حاضر recuperating, او گفت:.

پیشتر در روز یکشنبه Thakur بود و نسبت او به مسائل مربوط به سلامت از جمله “از دست دادن” از چشم انداز به “شکنجه” او رنج می برد تحت کنگره رژیم است.

“من پایدار چندین آسیب های ناشی از شکنجه توسط کنگره و نه سال. بسیاری از آسیب های اندکی با توجه به این شکنجه. وجود دارد تشکیل چرک و تورم در چشم و مغز است. من تاری دید در چشم راست و من نمی می توانید ببینید و در همه حال از سمت چپ یک” او گفته بود: “ظاهرا اشاره به او از زندان در سال 2008 ملگن انفجار مورد که در آن او یک متهم کرده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de