بیان اخبار سرویس

به عنوان دهلی وزیر Arvind Kejriwal خود را آغاز کرد دوره سوم در روز یکشنبه, Bharatiya Janata Party را غم و اندوه دیگری فرصت از دست رفته در برگزاری زمام قدرت در سرمایه های ملی. زعفران پارتی آخرین حکومت سرمایه های ملی در سال 1998 که به نظر می رسد aeons پیش. اواخر و خوش برخورد Sushma سواراج آخرین BJP وزیر دهلی نو بیش از 22 سال به عقب. پس از آن زعفران است و تلاش برای ماندن مربوطه در دهلی نو اگر چه آن را انجام داده است به خوبی در شهرداری سطح داشتن اسیر قدرت در تمام سه مدنی بدن.

بهترین فرصت برای بازگشت به قدرت در دهلی بود که در سال 2013 زمانی که کنگره پس از اینکه در سه دوره متوالی بود hobbled رشد ضد تصدی. اما BJP آن را منفجر لطف اختلافات و بندى در حزب. زمانی که انتخابات برگزار شد و دوباره در سال 2015, Narendra Modi, شد و در حال حاضر نخست وزیر و در اوج محبوبیت خود را. در تئوری BJP باید روی اونها سرمایه گذاری بسیار زیاد در سراسر کشور حسن نیت حاکم برای پیروزی و رسیدن به قدرت است که بود. به جای آن دمیده دور توسط Kejriwal موج و موفق تنها سه کرسی بقیه رفتن به هنوز نوپا Aam Aadmi Party (AAP).

این زمان در اطراف, شانس, شد و انباشته در برابر BJP. با هیچ رئیس وزرا به صورت پروژه ای و نه مسلح با مسائل محلی برای خواستگاری رای دهندگان آن را یک کار دشوار از همان ابتدا. با توجه به این واقعیت که حزب باید شروع به آماده سازی طولانی برگشت. اما این مورد نیست. آن را به جای AAP که در زمان سرب در وارد شدن به انتخابات حالت.

پس از گرفتن drubbed با زعفران در سال 2019 Lok سبها انتخابات که آن را نه تنها جلب خالی اما ازمایش کرده و حتی کنگره در رای و به اشتراک گذاری این AAP سیستماتیک رفت و در مورد قرار دادن خانه خود را به منظور.
آن را برجسته کار خوب AAP دولت تا به حال انجام شده در زمینه آموزش و پرورش و بهداشت و درمان. بود که به دنبال یک سری از اقدامات پوپولیستی که رسید واقعا حسن نیت در میان یک مقطع از مردم است.
در مقابل BJP تا به حال هیچ محلی از مسائل برجسته به Delhiites. در طول سفر به برجسته BJP رهبر رسمی اقامت در Lutyens’ دهلی نو حدود شش ماه پیش این نویسنده پیدا عظیم احتکار که مورد تحسین قرار گرفته مودی برای دور انداختن 370 مقاله در سابق جامو و کشمیر دولت است.

حتی به نفع متقاضیان چوب لباسی و کادرهای حزب شد و سریع به یاد داشته باشید که مسائل ملی مانند کشمیر را حمل هیچ, وزن, با رای دهندگان در انتخابات مجلس. “به نیت تولید شده توسط ماده 370 فرسوده خواهد شد زمان مجمع انتخابات برگزار شد گفت:” یک. در یکی دیگر از BJP رهبر یک تایمر در دهلی سیاست این نویسنده تنها مواجه شکایت علیه رهبری حزب. دو بازدیدکننده داشته است به اندازه آنچه در جریان است در زعفران اردوگاه تنها به تقویت این دیدگاه که BJP یک خانه تقسیم شده rudderless و فاقد جهت است.

بسیاری از تحلیلگران گفته اند که BJP فاقد محلی صورت. بله این کار را کرد. اما اگر این تنها دلیل شکست خود و سپس AAP نیز نباید پذیرفته شده اند Delhiites در چنین قریب به اتفاق شیوه ای.

پس از همه, به شدت, صحبت Kejriwal نیز از دهلی نو داشتن متولد شده در حصار در هاریانا. و نه Manish Sisodia, Amanatullah خان یا آتیشی. دهلی جمعیتی مشخصات اتحادش را تغییر به طور چشمگیری بیش از سال است. آن است که دیگر یک شهر تحت سلطه پنجابی ها و معامله گران که پاکستان فرار کرد بعد از پارتیشن در سال 1947. امروز در دهلی نو به مردم را از جنوب و شمال مرکزی و حتی شمال شرقی هند است. مردم آن صحبت می کنند نه تنها پنجابی و هندی بلکه تامیل زبان انگلیسی و کشمیری.

با توجه به این واقعیت یک اتحادیه با وزیر تماس Kejriwal یک خارجی در میان مبارزه تنها تاکید چگونه قطع BJP بود از وضعیت زمین. چه BJP فاقد یک چهره معتبر و نه محلی صورت. هیچ یک از رهبران آن مطابقت می تواند Kejriwal شهرت در صداقت و صداقت. از آن زمان آنها مرتب یکی زودتر بهتر.

بسیاری از تحلیلگران گفته اند که BJP فاقد محلی صورت. بله این کار را کرد. اما اگر این تنها دلیل شکست خود و سپس AAP نیز نباید پذیرفته شده اند Delhiites در چنین قریب به اتفاق شیوه ای. پس از همه, به شدت, صحبت Kejriwal نیز از دهلی نو داشتن متولد شده در حصار در هاریانا.

ثانیه Khogen سینگ
ساکن ویرایشگر دهلی نو ایمیل: khogensingh@newindianexpress.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im