میلیاردر دیوید گفن می شود دوز سنگین از رسانه های اجتماعی واکنش پس از ارسال تصاویر خود قرنطینه ترجمه شده

میلیاردر سرگرمی مغول دیوید گفن به خود جلب کرد یک دوز سنگین از رسانه های اجتماعی واکنش پس از ارسال یک تصویر از خود قرنطینه اقامت — لوکس ترجمه شده “جدا شده در گرنادین.”

“غروب آفتاب شب گذشته…جدا شده در گرنادین اجتناب از ویروس. من امیدوار است که همه در ماندن امن” گفن یک از بنیانگذاران تصاویر دریم و بنیانگذار گفن سوابق خود نوشت Instagram که تاکنون ساخته شده ،

این “طلوع خورشید” است به ارزش حدود $590 میلیون و معمولا بسته بندی شده با یک لیست مشاهیر با توجه به TMZ.

نیویورکر نویسنده لورن کالینز ارسال شده در screengrab از میلیاردر پست در حساب توییتر خود را با ساده کلمه “بیمار روانی.”

که تنها آغاز توییتر واکنش به دیگران از جمله “نمایش” شرکت میزبان مگان مک کین ارسال شده سرخوردگی خود را با گفن تن-ناشنوایی به عنوان بسیاری از آمریکایی ها رنج می برند در حال انجام coronavirus بیماری همه گیر.

“دیوید گفن ارزش 8 میلیارد دلار!” مک کین نوشت. “به خاطر خدا کمک به این کشور دریافت هواکش بهداشت ما کارگران ماسک و تجهیزات پزشکی آنها نیاز دارید! یا فقط اقامت خود را گاییدن, قایق بادبانی instagramming. این فقط شرم آور و عجیب و غریب.” (مربوط به: ‘Amoral Greedhead’: تاکر ریپ لایحه Ackman برای ساخت میلیاردها دلار در چهار سهام پس از “جهنم در راه است’ CNBC مصاحبه)

دیگران تکرار مک کین احساسات:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>