BILLINGSLEY: ساندرز می سازد سوسیالیسم ناپدید می شوند

“مطلقا هیچ چیزی وجود ندارد که اشتباه است با ایالات متحده است که سوسیالیسم خواهد شد درست نیست و یا مجموعه ای از حق است.”

که برای تلفن های موبایل مانند چیزی است که برنی ساندرز گفته اند که ممکن در طول پنج شنبه شب “مناظره” با جو بایدن در سی ان ان. سخنران بود و در واقع حزب کمونیست نامزد انتخابات ریاست جمهوری گاس هال پرداختن به پیروان در کالج شهر نیویورک در اکتبر 21, 1984.

در سالن ذهن کمی وجود دارد که اگر هر گونه اختلاف بین کمونیسم و سوسیالیسم یک اصطلاح ساندرز استفاده نکرد در یکشنبه رویداد. به عنوان تلویزیون-تنها مخاطبان ممکن است اشاره کرده اند نامزد به نظر می رسید به یک مشکل با واژه های دیگر.

Univision را Ilia Calderón می خواستم به دانم چرا کوبا آمریکایی ها باید حمایت ساندرز است که ستایش “دیکتاتور” فیدل کاسترو. ساندرز گفت به مخالفت با “استبداد” در کوبا اما کوبا نمی شد فریب خورده.

کوبا باقی مانده است یک حزب کمونیستی دیکتاتوری است که کنترل تمام جنبه های کوبا زندگی می کند. که سیستم شناخته شده است به عنوان “توتالیتاریسم” که نیز وجود دارد و در چین و کره شمالی و غالب در اتحاد جماهیر شوروی سوسیالیستی جمهوری که ساندرز بازدید اتحاد جماهیر شوروی در سال 1988.

“اقتدارگرا” را به درخواست آرژانتین پرون رژیم و کودتای نظامی که به سرنگونی آن در سال 1976. آرژانتین در حال حاضر یک دموکراسی اما ساندرز’ محبوب کوبا باقی مانده است یک دیکتاتوری توتالیتر. اگر رژیم کوبا انجام هر چیزی که با آن ساندرز مخالف آن پدیدار نیست در یکشنبه رویداد.

جو بایدن به یاد می آورد ساندرز’ پشتیبانی از کوبا مارکسیستی Sandinistas از نیکاراگوئه و حتی اتحاد جماهیر شوروی. برنی ساندرز بی حرکت شده.

زمانی با اشاره به حکومت های توتالیتر مانند کوبا و چین ساندرز گفت: “کسانی که دولت” کمک کردن مردم از فقر و به آنها می گویند هیچ چیز از ارزش است “اشتباه است.” ساندرز است که عمدا فریبنده و کشورهای آزاد با بازار آزاد انجام یک کار بهتر بلند کردن مردم از فقر است.

ساندرز محفوظ خشم خود را برای ایالات متحده تحت سلطه وال استریت شکارچیان شرکت داروسازی “کلاهبرداران” و شرکت های انرژی که باید برگزار شود “با عنوان جرم جنایی پاسخگو باشد.”

ورمونت سوسیالیستی را توضیح نمی دهد که چرا میلیون ها نفر از مردم از سراسر جهان به دنبال زندگی در ایالات متحده آمریکا است. او آشکارا متوجه نشد که هزاران نفر از کوبا فرار کرد رژیم کمونیستی سادو-استالین دیکتاتور فیدل کاسترو.

حزب کمونیست ایالات متحده آمریکا بود و تماما متعلق به شرکت تابعه از اتحاد جماهیر شوروی که کنترل ملی از طریق احزاب کمونیست بین المللی, همچنین شناخته شده به عنوان کمینترن. حزب کمونیست زد نامزدها در انتخابات از 1920s به سال 1984.

در آن سال حزب کمونیست پلت فرم به نام برای تصاحب فولاد خودرو و ماشین ابزار و صنایع لاستیک و همچنین کل انرژی ایالات متحده میباشد. که برای تلفن های موبایل مانند آنچه ساندرز می خواهد برای ایالات متحده آمریکا. برنامه های خود را برای مراقبت های بهداشتی به عنوان یک “حق” و به صورت “رایگان”, کالج, درست از سال 1936 استالین اساسی است.

به قول گاس هال سوسیالیسم خواهد درست نیست هر چیزی که اشتباه است با ایالات متحده است. به عنوان در سال 1980 سالن همسر در حال اجرا بود که لنین برنده جایزه صلح آنجلا دیویس. هر دو بار از دست کمونیست ها به جمهوری خواهان رونالد ریگان و جورج دبلیو بوش.

سوسیالیستی ساندرز در ضمن چیزی از دست دادن رگه اما در یکشنبه رقیب جو بایدن اعلام کرد یک طرح. “نگاه می شود.” “اگر برنی است نامزد من حمایت خواهد کرد و در مبارزات انتخاباتی برای او.” بنابراین شاید ریاست جمهوری مدعی نیست که دور از هم را به عنوان آنها به نظر می رسید ،

لوید Billingsley یک سیاست همکار در موسسه مستقل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im