به عنوان تپه یادداشت پیت Buttigieg و برنی ساندرز در یک “گرما مرده” برای اولین بار محل را با 100 درصد از آیووا انجمن آرا در حال حاضر در در گذشته است. ساندرز مبارزه کرد و در مراقبت های بهداشتی و برخی از گذشته خود ادعا می کند ممکن است فرار کرده اند بررسی آنها سزاوار است.

گفت: “من حریص مراقبت های بهداشتی شرکت خواهد خرید تبلیغات دروغ گفتن در مورد مدیکر برای همه در طول سی ان ان بحث” ساندرز توییتی. “من درست بود. ما در حال رفتن برای پایان دادن به حرص و آز خود را.”

این سناتور ورمونت مشخص نیست چگونه دقیقا او را “end حرص و آز خود را.” ساندرز نه به هواداران خود گفت که آیا حرص و طمع و یا هر انسان دیگر نقص به پایان می رسد هنگامی که کسی می شود بخشی از دولت است. از سوی دیگر بدیهی است که انتخابات به مشورت نیست هر عقل است.

برای مثال ساندرز فن اسکندریه Ocasio-کورتز شاخه سبز معامله جدید و میشیگان در کنگره رشیدا Tlaib آمده است برای 20 دلار حداقل دستمزد — هر دو ایده های بد. این جفت مثل برنی یا هر کسی دیگری را به تمام انسان نقص با آنها.

کسانی که نقص خطرناک تر هنگامی که فردی برخوردار از قدرت سیاسی و به همین دلیل است که آمریکا بنیانگذاران راه اندازی سیستم کنترل و توازن. آن را در اتحاد جماهیر شوروی سوسیالیستی جمهوری که در آن ساندرز برای تمام بحث خود را از دانمارک تصمیم گرفتند به ماه عسل.

در سال 1936 استالین اساسی که اولین مدون “حق” به مراقبت های بهداشتی ، آموزش و پرورش و غیره در اتحاد جماهیر شوروی نیز حفظ تمام قدرت برای حزب کمونیست. استالین اشتراکی کشاورزی در زمان دور میلیون ها زندگی می کند.

در امریکا هر حرکت به انحصار دولت بهداشت و درمان, آنچه برخی سیاستمداران عبور را به عنوان “تنها پرداخت کننده” یا “اجتماعی, پزشکی” خواهد بود که بزرگترین در تاریخ ایالات متحده است. فراتر از fathomless هزینه های آن را تحمیل مقدار درد و رنج انسان و دست قدرت بسیار زیادی به دولت فدرال مقامات که می تواند استقرار آن را در برابر مردم آنها را دوست ندارند.

به عنوان برنده جایزه نوبل فریدریش هایک که در جاده ها به بردگیسوسیالیسم نیاز شدیدی علیه مردم بنابراین کسانی که مایل به چنین عملی تمایل به دریافت در بالا. این کتاب به طور کامل تایید شده توسط جان مینارد کینز یکی از بزرگ اقتصادی با این نسخهها کار در تمام دوران است.

برنی ساندرز نشان می دهد که هیچ آگاهی از جاده به بردگیو سوالات خبرنگاران در مورد این کتاب آشکار نیست در رکورد. حتی پس ساندرز’ پاسخ به سوالات می تواند آشکار.

هنگامی که خبرنگاران مطبوعات او را در جزئیات چگونه او را به پرداخت برای مراقبت های بهداشتی طرح او خواستار این سوال یک “جمهوری خواه صحبت کردن نقطه است.” بنابراین حقیقت یا باطل در سوال این است که ثانویه به اینکه ساندرز’ مخالفان سیاسی ممکن است استقرار آن را در برابر او. در سبک مشابه در طول جنگ سرد آمریکا چپ ایستاده بود سکوت در اتحاد جماهیر شوروی جنایات مبادا کسی با استفاده از اطلاعات به انتقاد از اتحاد جماهیر شوروی.

در اتحاد جماهیر شوروی و مستعمرات خود را مانند کوبا تمام حقوق آمده از دولت است. تحت سوسیالیسم مردم را نمی توانید به را انتخاب کنید آنچه آنها می خواهند. بلکه آنها تنها آنچه که دولت می خواهد آنها را به.

که چه ورمونت سوسیالیستی می خواهد تحمیل کند اما او دقیقا در آینده به جزئیات. کسی باید درخواست دموکرات co-frontrunner دقیقا چگونه در انحصار دولت مراقبت های بهداشتی کار می کنند در عمل آنچه که دولت سیستم هزینه و چقدر آزادی انتخاب را از مردم آمریکا است.

آیا سیاستمداران ریختن بشر رذیلت زمانی که آنها به دست آوردن ، وجود دارد چنین چیزی به عنوان دولت مي کند ، مردم حق دارند بدانند.

لوید Billingsley است که سیاست های همکار در سازمان های غیر انتفاعی موسسه مستقل در اوکلند کالیفرنیا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو