Billie Eilish اعطا سه سال سفارش محدود در برابر وسواس فن

Billie Eilish صادر شده است سه سال سفارش محدود در مقابل یک وسواس فن پس از او گزارش نشان داد تا در خانه خود را چندین بار.

برتر قاضی دادگاه دیانا گولد-Saltman تمدید موقت ضابط برابر 24 ساله Prenell روسو از فرمینگویلل, نیویورک بیان کرد که او نمی تواند تلاش برای تماس با ما و یا در فاصله 100 متری از 18 هنرمند و یا پدر و مادر او هر صفحه شش قطعه منتشر شده جمعه. (مربوط به: سازمان دیده بان تریلر برای فیلم جیمز باند ‘هیچ وقت به مرگ با دانیل کریگ)

Eilish که سهام یک خانه با پدر و مادرش در لس آنجلس گفت: در اسناد دادگاه که Prenell نشان داد “رفتار نامنظم” پس از او نشان داد تا هفت بار ممکن است بین 4 و 5 قبل از او دستگیر شد و برای خاطی. (مرتبط: گزارش: Billie Eilish است که پرداخت 25 میلیون دلار برای تلویزیون اپل+ مستند)

“در حالی که ما منتظر امنیتی آقای روسو باقی مانده ما در ایوان نشستم و شروع به خواندن یک کتاب در حالی که همچنین در ادامه به شرکت در یک دوره تک صدایی” خواننده پاپ به اشتراک گذاشته شده در اسناد دادگاه. “پدر من بارها و بارها خواسته او را ترک کند اما او خودداری کرد.”

قاضی را نیز مانع از روسو از آزار و اذیت یا آزار Eilish پدر و مادر و یا در آینده به هر یک از محل های کار خود را.

با توجه به خروجی:

او وکیل Mark D. Passin قاضی برای پنج سال سفارش محدود اما گولد-Saltman حل و فصل در سه سال پس از شنیدن که روسو ساخته شده بود هیچ تلاشی برای تماس با Eilish و یا خانواده اش در خارج از این دو روز.

در اسناد دادگاه “پسر بد” hitmaker و خانواده اش گفت که روسو تا به حال آنها را وحشت زده چون او با پوشیدن یک ماسک صورت در طول بیماری همه گیر در حداقل پنج بار او تبدیل شده تا در L. A. صفحه اصلی. او همچنین گزارش نبود پوشیدن دستکش زمانی که او بارها و بارها لمس مفت و دستگیره.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de