توسط اکسپرس سرویس خبری

دهلی نو: درمانگاه ها و بانک ها در ارائه لقاح آزمایشگاهی و سایر خدمات مرتبط در سراسر هند به زودی باید برای حفظ حداقل استاندارد در صلاحیت نیروی انسانی و زیرساخت های آزمایشگاهی و تشخیصی است. اتحادیه کابینه در روز چهارشنبه به تصویب مصنوعی باروری (تنظیم) لایحه 2020 که راه را هموار برای ثبت نام اجباری از تمام هنر درمانگاه و قانون اساسی از یک هیئت مدیره ملی برای هنر است.

هیئت نظارت بر هنر درمانگاه مرکزی و خواهد بود قدرت را به قاب منشور اخلاقي براي افراد مشغول به کار در این مراکز. این لایحه که دوبله شد به عنوان یک مسیر شکستن توسط اتحادیه وزیر بهداشت Harsh Vardhan همچنین پیشنهاد رفع محدودیت سنی 50 تا 55 سال برای زنان و مردان به ترتیب به عنوان گزارش این روزنامه در اوایل این ماه.

دولت اذعان می کند که در حالی که هنر درمانگاه در هند ارائه تقریبا تمام خدمات — گامت اهدا تلقیح داخل رحمی IVF, intracytoplasmic sperm injection قبل از لانه گزینی تشخیص ژنتیکی و حاملگی رحم جایگزین وجود دارد هنوز هیچ استاندارد پروتکل ها و گزارش در این درمانگاه است که هنوز هم بسیار ناکافی است. هنر لایحه آماده شده ، که توسط شورای تحقیقات پزشکی (ICMR) همچنین می گوید که همراه با یک هیئت مدیره ملی وجود خواهد داشت تخته دولت برای نظارت بر عملکرد درمانگاه وجود خواهد داشت و ملی رجیستری و ثبت نام اقتدار برای حفظ یک پایگاه داده مرکزی و کمک به هیئت ملی در عملکرد آن.

این لایحه همچنین پیشنهاد سختگیرانه مجازات که برای تمرین انتخاب جنسیت, فروش جنین انسان یا گامت سازمان های در حال اجرا و یا راکت برای چنین شیوه های غیر قانونی. میزان مجازات خواهد شد تعریف شده در قوانین که اطلاع داده خواهد شد بعد. ICMR منابع گفت: در حالی که این لایحه شده است در ساخت برای بیش از 15 سال موارد تکان دهنده از 70-به علاوه زنان در دستیابی به مادری از طریق IVF با توجه به عدم وجود هر گونه مقررات این بخش منجر به آن ردیابی سریع. اما برخی در این صنعت است که انتظار می رود برای رسیدن به نزدیک به `500 کرور روپیه توسط 2022 ابراز ناامیدی با برخی جملات در این لایحه است.

قانون اساسی 22 قانون پنل تایید شده
اتحادیه کابینه تصویب قانون اساسی 22 از قانون کمیسیون که به توصیه دولت در مسائل حقوقی پیچیده. عبارت از قانون قبلی پنل به پایان رسید بود در تاریخ 31 اوت سال گذشته است. قانون وزارت را در حال حاضر اطلاع پنل جدید که مدت سه سال است. پانل باید تمام وقت صندلی-فرد چهار تمام وقت اعضا (از جمله یک عضو اتاق) و قانون و قانونگذاری دبیران در قانون وزارت به عنوان اعضای سابق مقام. “آن نیز بیش از پنج پاره وقت اعضای” بیانیه ای گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو