HBO میزبان Bill Maher گفت که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به حال “خود را بهترین روز همیشه” خواهد بود و “سخت به ضرب و شتم.”

وی در گفتگو با سی ان ان لنگر Fareed Zakaria در طول یک صبح یکشنبه “Fareed Zakaria GPS” مصاحبه پس از یک هفته که شامل تهمت بودن تبرئه توسط آمریکا و ارائه مطلوب مورد بررسی قرار دولت از آدرس اتحادیه به “زمان واقعی با بیل ماهر” مجری ابراز نگرانی کرد که تهمت می تواند در ماه نوامبر برنده.

“چه شما فکر می کنم از این هفته برای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن?” زکریا پرسید.

“من فکر کردم این بهترین بود هفته و بیشتر افسرده هفته برای من به عنوان کسی که در یک فن دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و آنچه او را به این کشور” ماهر پاسخ داد. “آن سرد بود.”

HBO میزبان ستایش مغلوب ساختن پیشی جستن مشاوران که به او گفت به “چوب به prompter” در حالی که ارائه دولت از آدرس اتحادیه و سپس به انتقاد از رئیس جمهور “محجبه تهدید” در روز پنج شنبه.

“زیرا بدترین چیزی که احتمالا می توانست اتفاق افتاده است که همه ما می ترسید و صحبت در مورد اتفاق افتاده است” ماهر گفت: Zakaria وقتی پرسیده شد که چرا تهمت نمی پرداخت قیمت. “او نرمال. هر چیزی که شما شاهد آن قدر عادی می شود. شما آن را متوجه نمی. پس او را در یک موقعیت عالی. بد است پخته شده را به کیک. طرفداران او هم آن را دوست دارم چرا که آن را چرخش و یا آن را فقط او و بسیاری از افراد دیگر هستند مانند, آره, من می دانم آن را به او, اما همه ما می دانیم که مردم دیوانه در زندگی ما است.” (مرتبط: تاکر نشان می دهد دموکراتیک برنامه ریزی برای حفاظت از بیگانه غیر قانونی مجرمان از اخراج و اساسا ” تغییر امریکا)

ماهر به نام دولت از اتحادیه “موثر” اما تنها اگر مردم نمی “می دانم که حقایق است.”

“به نمایشگری که از جیبش در هر توقف با مدال و دریایی بودن پیوست,” او گفت:. “این چیزی است که او می کند. آن را می شود سخت به ضرب و شتم. این یک ابرقهرمان فیلم های مورد علاقه من نوع است. این لحظه ای که سوپرمن است بر روی زمین شما می دانید kryptonite او را تضعیف کرده است. من نمی دانم که چگونه ما به پایان فیلم. من می دانم که در یک فیلم دربارهی آنها همیشه برنده اما این زندگی است. من نمی دانم که چگونه ما را از اینجا دریافت کنید این هفته به مکانی که در نوامبر 3rd, که در آن او را شکست داد و برگ که البته من فکر نمی کنم او را میخوام انجام دهد.”

ماهر همواره گفت که او فکر نمی کند مغلوب ساختن پیشی جستن را ترک اگر شکست داد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im