بیل کازبی برنده حق درخواست تجدید نظر 2018 تجاوز جنسی محکومیت

خوار بازیگر بیل کازبی برنده است حق درخواست تجدید نظر خود را 2018 تجاوز جنسی محکومیت.

پنسیلوانیا دیوان عالی کشور حکم پنج شنبه که اجازه می دهد شهادت در مورد اتهامات که خالی شده اند می تواند مخاطره اندازد با توجه به گزارش منتشر شده توسط NBC News. دادگاه نیز شنیدن استدلال در مورد استفاده از اظهارات کازبی در طول مدنی طرح دعوی در دادگاه در دادگاه جنایی.

دادگاه تصمیم خواهد گرفت که اگر کازبی “منطقی با تکیه بر آن دهان و اظهارات نوشته شده توسط ارائه رسوب شهادت در مدنی در نتیجه بخشش او حق قانون اساسی را در برابر خود مقصر شماری.”

دادستان در حال شهادت زنان در مورد “ادعاهای خالی سوء مربوط به تماس جنسی” در طول سال 2018 محاکمه. (مرتبط: بیل کازبی حفظ بی گناهی خود را در طول مصاحبه برای اولین بار از زندان)

کازبی در حال حاضر در خدمت سه تا 10 سال زندان پس از متهم شدن در سه فقره از تشدید زشت حمله خود را در طول آزمایش دوم. او با رد هر گونه تخلف و حفظ بی گناهی خود را. کازبی باور نمی کند او داده خواهد شد مشروط.

“من هشت سال و نه ماه در سمت چپ” Cosby گفت: در مصاحبه با مطبوعات ایالات متحده آمریکا است. “زمانی که من می آیند تا برای آزادی مشروط آنها در حال رفتن به گوش من می گویند که من آن را پشیمانی. من وجود دارد. من اهمیتی نمی دهند چه گروهی از مردم آمده است همراه و بحث در مورد این که آنها وجود ندارد. آنها نمی دانند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im