امروز پادکست ما به گزارش های که دادستان کل گفت که او می خواهم ترک اگر رئیس جمهور تهمت متوقف نمی شود, به tweeting در مورد موارد وزارت دادگستری در حال کار بر روی. به علاوه ما به عفو و clemencies رئیس جمهور اعطا دیروز و مقایسه واکنش به آنها را به مردم چگونه واکنش نشان دادند زمانی که رئیس جمهور اوباما بود همین.

گوش دادن به نشان می دهد:

AG بر این گزارش به گفته افراد نزدیک به او که او استعفا اگر رئیس جمهور متوقف نمی شود, به tweeting در مورد موارد وزارت دادگستری در حال حاضر مشغول به کار است. رئیس جمهور خود اذعان کرد به خبرنگاران گفت که او به tweeting باعث می شود بر کار سخت تر خواهد شد اما آن تفاوت دارد ؟ ما به همین دلیل است که رئیس جمهور باید هشدار و آنچه که لازم است برای نگه داشتن بار در کار خود را.

رئیس جمهور با صدور عفو و اظهار نظر در این احکام از چند نفر دیروز که راست او است. اما یک تخفیف مجازات از خوار سابق ایلینوی فرماندار راد Blagojevich شد ملاقات با خشم رسانه های. چنین خشم بیان شد این رسانه ها و نخبگان در زمانی که باراک اوباما متعهد جملات یک خائن یا یک مصر تروریستی است. ما به تفاوت و افشای چرا.

امروز پادکست اسپانسر شده از طرف نفت CBD از زندگی باستانی روغن, چک کردن وب سایت خود را! استفاده از کد های تبلیغاتی “Derek” برای دریافت حمل و نقل رایگان.

لطفا کمک به گسترش این کلمه در مورد روزانه Daily Caller, پادکست. لطفا یک دقیقه به سرعت و بررسی در iTunes به اشتراک گذاری در رسانه های اجتماعی و مطمئن باشید برای عضویت بنابراین شما هرگز از دست یک قسمت:

روزانه Daily Caller, پادکست روزانه نگاه و تمسخر اخبار از یک دیدگاه محافظه کار. میزبانی شده توسط Derek شکارچی آن را در دسترس است در صوتی, فرم دوشنبه تا جمعه و یک مصاحبه تصویری در روزهای جمعه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im