لایحه ممنوعیت تنبیه بدنی تایید شده توسط کابینه


اسلام آباد: وزیر حقوق بشر شیرین مزاری گفت: لایحه ممنوعیت تنبیه بدنی در مدارس سراسر کشور تصویب شده توسط کابینه فدرال و خواهد بود که قبل از مجمع ملی به زودی.

وزیر ساخته شده وحی پس از حضور در این جلسه از یک درخواست ثبت شده توسط خواننده-تبدیل-فعال Shehzad Roy در دادگاه عالی اسلام آباد (IHC) در برابر تنبیه بدنی در مدارس. IHC رئیس دادگستری اطهر Minallah انجام دادرسی.

ماه گذشته دادگاه عالی دستور داده بود کامل ممنوعیت تنبیه بدنی در موسسات آموزشی فعال در federal capital territory. عدالت Minallah بود و پس از آن نیز به حالت تعلیق در بخش 89 قانون مجازات پاکستان که اجازه می دهد تا تنبیه بدنی در برخی از موارد در federal capital territory.

“فدرال کابینه را تایید کرده است این لایحه, و از آن خواهد شد در حال حاضر در مجلس مطرح,” مزاری گفت: دادگاه در صبح روز پنج شنبه. “وزارت کشور مطرح اعتراض به این لایحه این ادعا که این موضوع نمی افتد تحت صلاحیت این دادگاه ها از حقوق بشر وزارت,” او گفت:.

بعد از شنیدن این عدالت Minallah گفت که این موضوع در واقع نگرانی های حقوق بشر و دولت فدرال بود موظف به وضع قانون بر آن. “وزارت کشور نیز خواسته ما را به جدول این لایحه قبل از شورای اسلامی ایدئولوژی” مزاری به دادگاه اطلاع داد.

“ما از ممنوعیت تنبیه بدنی. نخست وزیر عمران خان همچنین گفت که تنبیه بدنی در مدارس باید لغو شود. دادگاه باید اعلام بخش 89 قانون مجازات پاکستان و از درجه اعتبار ساقط” مزاری التماس کرد در طول جلسه.

پس از شنیدن اظهارات مزاری عدالت Minallah اظهار داشت که در ماده 14 از قانون اساسی پاکستان به قصد ضربه زدن یک کودک هرگز نمی تواند تلقی ‘خوب’ یکی است.

“جسمی و روانی مجازات تاثیر منفی شخصیت یک کودک” عدالت Minallah اشاره کرد. “ما می توانیم تایید تنبیه بدنی در مدارس. حتی اسلام منع شکنجه علیه کودکان. وجود دارد هرگز یک هدف خوب برای ضربه به یک کودک است. بار تغییر کرده است: ما باید احترام بیشتری برای کودکان,” او اضافه شده است.

‘خدا را شکر به رسانه ای برای پشتیبانی’

فعال Shehzad Roy, در حالی که صحبت کردن با خبرنگاران پس از جلسه امیدوار است که این لایحه ممنوعیت تنبیه بدنی خواهد بود که در مجمع ملی به زودی. “[پشتیبانی] تنبیه بدنی طرز فکر است. یک قانون خواهد بود ساخته شده در برابر آن به زودی” او به خبرنگاران اطمینان داد.

“ما خدا را شکر به رسانه ها برای حمایت از ما در این شود. هدف قرار دادن کودکان در برابر آموزه های اسلام. ما امضا موافقت نامه های بین المللی در این زمینه است. یک قانون در آن اتخاذ شده است استان ها, اما هنوز توسط دولت فدرال” او اشاره کرد.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>