انتقاد شدید قرائتی PTI, رهبری, دولت, خواسته های آن پشتیبانی از ولایت به جای ‘خرابکاری’ تلاش خود را

Geo News/Screengrab از طریق اخبار

کراچی: رئیس PPP بلاول بوتو زرداری روز جمعه مورد دولت فدرال بیش از آن “عدم حمایت از ولایت و خط مقدم سلامت کارگران” در این کشور شدید ترین بحران است .

قرائتی خطاب به یک کنفرانس مطبوعاتی خواستار نخست وزیر عمران خان از او نقش “اگر او قادر به کار به عنوان یک نخست وزیر”.

“شما می توانید تصور پاکستان اعلام جنگ و ارسال ارتش خود را بدون اسلحه گلوله و یک لباس است؟” PPP رئیس تاسف است که پزشکان تنها خواستار دو چیز — دنده محافظ و یک بار کاهش می یابد در بیمارستان به طوری که آنها ممکن است در انجام شغل خود را بیشتر موثر است.

“نخست وزیر موفق به ارائه […] او ذکر روزانه شرط در آدرس اما متاسفانه هیچ یک از آنها را دریافت کرده است یک سکه و در عین حال” او داشتم.

این مسئولیت ما را برای آنها فراهم مانند ما می خواهیم برای ارائه به نیروهای مسلح ما, او گفت:, و اضافه کرد: “ما در حال تلاش برای ارائه برای ما پزشکان که در تماس با COVID-19 بیماران من می دانم که همه دولت های استانی در حال بازی خود را به علت نقش خود را به عنوان به خوبی.”

“اما این مرکز نیز باید نقش خود در حمایت از ولایت در جنگ علیه coronavirus” او اشاره کرد.

“این بار فشار دادن اما 74 درصد از نیروی کار است که شامل روزانه شرط مبتلا هستند بیشتر در طول این زمان,” او گفت:. “در همکاری با BISP این مرکز پرداخت پول نقد به در حال حاضر ثبت نام ذینفع اما روزانه شرط دریافت نمی کنند هر چیزی است.”

PPP رئیس در ادامه می گویند که دولت فدرال اعلام کرده بود Rs2 میلیارد دلار به صورت روزانه شرط که بعد از آن تجدید نظر شده بود به Rs70 میلیارد اما هیچ کدام تا به حال دریافت یک روپیه. “در طول یک بحران ملی ما نمی توانیم یک تاخیر [در این زمینه]. این مرکز باید به مسئولیت.”

او گفت: 400 پزشکان تشخیص داده شده اند با این بیماری در حالی که نه فوت کرده اند. “من پرداخت و من احترام به آنها” او افزود: “ما همچنین ما احترام به روزانه شرط که از دست داده اند و امرار معاش خود را با توجه به مستند. PM عمران نیز باید پرداخت احترام به آنها و همچنین نشان می دهد گام های عملی.”

PPP رئیس پشیمان است که او نگه داشته بود کنار سیاست و اعلام کرد که به نظر او PM عمران “نخست وزیر و همچنین وزیر بهداشت” اما پاسخ از مرکز بود یکسان نیست.

“هر ساعت آنها انتقاد و حمله تیم من; ما هرگز در پاسخ به حملات خود,” او گفت:, و اضافه کرد: “اما در حال حاضر به دلیل آنها را هدف قرار داده اند من استان در هر مکان عمومی, ظاهر, من نیاز به مجموعه ای از رکورد مستقیم.”

مرکز ‘دستکاری تلاش برای وحدت ملی

قرائتی گفت که همه استان ها — پس از همه گیر زده پاکستان و تلاش خود را برای ایجاد وحدت ملی اما دولت فدرال دستکاری تلاش های خود را. “این مرکز اجازه دهید هر استان از پاکستان است. آنها باعث آسیب به هر استان با توجه به بی کفایتی.”

PPP رئیس گفت: این مرکز اجازه دولت بلوچستان و مردم آن در تافتون مرز. “آنها خود را به انجام برسانند قانون اساسی مسئولیت ارائه آنها را به اندازه کافی منابع برای تسهیل و آزمون افراد حاضر در مراکز قرنطینه.”

او در ادامه گفت که دولت پنجاب نیز اجازه دهید در طول Raiwind جمع آوری که در آن دولت فدرال باید به اطلاع استان مورد لازم است اقدامات پیشگیرانه است که آنها باید گرفته شود برای جلوگیری از گسترش این بیماری همه گیر و به منظور حفاظت از زندگی مردم است.

قرائتی گفت که دولت فدرال اجازه دولت سند “هر روز”.

“استانی دولت و بوروکراسی کار کرده است روز و شب برای نجات جان مردم و به طور مداوم در معرض خطر خانواده خود را.”

او خواستار دانم چرا وزیر از سند هدف قرار داده است بارها و بارها اما هیچ سوال و عملکرد رئیس جمهوری که می پرسد “چگونه coronavirus نیش می زنند ؟

PPP رئیس شد با اشاره به یک سوال در این گزارش مطرح شده توسط پنجاب وزیر عثمان Buzdar در پایان یک جلسه به او داده شده توسط کارشناسان پزشکی.

قرائتی ابراز تاسف کرد که “تنها آن استان ساخته شده است یک هدف است که کار سخت با وجود منابع کمیاب است.”

“که در آن هیچ کار در حال انجام است که در آن زندگی مردم هستند در معرض خطر قرار داده ممکن است اسلام آباد در جنوب پنجاب, فتی و GB هیچ کس می پرسد سوال در مورد آنها و نه آنها پشتیبانی می کند.”

‘کراچی ممکن است تبدیل شدن به بعدی نیویورک’

“من از ترس است که آن را برتر نمی داند که با توجه به سخنرانی های او شخصیت او تیم خود را شخصیت کراچی ممکن است تبدیل به آینده در نیویورک گفت:” قرائتی با اشاره به دولتی که بدترین ضربه عفونت در ایالات متحده است.

او گفت که او می ترسید که این بیماری ممکن است به سرعت در حال گسترش در کراچی آن را به عنوان پرجمعیت ترین شهر کشور است.

“تا کنون همه دولت های استانی انجام داده اند 90 درصد از کار خود را با منابع موجود است. ما را دریافت نکرده اند یک پنی برای افزایش تست ما ظرفیت به منظور افزایش بهداشتی ما ظرفیت برای انجام عملیات امداد برای ایجاد ثبات در اقتصاد ما,” او گفت:.

‘که این نخبگان است؟’

“حتی در این فشار بار نخست وزیر ما به اظهارات متناقض در همان روز گفت:” قرائتی در سردرگمی.

با اشاره به برتر این سخنان از یک روز قبل از آن که او در آن گفت: این مستند در کشور تحمیل شد توسط “نخبگان بدون فکر فقرا” او پرسید: “چه کسی این نخبگان است که باید تحمیل مستند بر ما؟”

او گفت که این فرمت در این مستند تصمیم گرفته شد بر اساس پیشنهاد داده شده توسط KP و پنجاب دولت. “یک وزیر فدرال حال گسترش مستند تا مارس 9,” او اضافه شده است.

‘کسی یادآوری برتر او دیگر در یک ظرف’

“بنابراین آنها نخبگان که تحمیل این مستند بر ما ؟” او را مورد سوال یک بار دیگر. “که کمک خواهد کرد که نخست وزیر درک است که او نخست وزیر این کشور و [دیگر] یک فرد ایستاده در یک ظرف?”

“ما رو به یک بحران ملی. از ظرف و کار خود را. تبدیل شدن به نخست وزیر” او افزود: “نگاه ما نسبت به کشور ما رهبری برای حمایت از مردم و استان در طول این فشار برابر است.”

قرائتی در ادامه گفت: “این مرکز موفق به حمایت از ما در هر دو به پایان می رسد — آنها نه به ما کمک به بهبود ما سیستم بهداشت و درمان و نه آنها مایل به ارائه پشتیبانی به اقتصاد ما و یا به روزانه شرط.”

او گفت که اگر ولایت هستند قادر به شکست همه گیر و سپس آن را در نهایت به یک پیروزی برای دولت فدرال است.

“اگر او می تواند کمک های ما پس از آن او نباید انتقاد ما حداقل” گفت: مصطفی از برتر اضافه کرد: “من اصرار نخست وزیر برای ایستادن با ما در موضع برای محدود کردن مردم در داخل خانه.”

گردان پشت به این موضوع از PPE, مصطفی پرسید که آیا پاکستان می تواند conscionably “تبدیل به تنها کشور به انجام هیچ چیز برای پزشکی خود را کارگر”.

پاسخ سوال خود را, او گفت: “هیچ! پاکستان کشوری است که مخفف آن زمین حتی در حالی که احاطه شده توسط کشورهایی مانند هند و افغانستان است.”

“ما شاهد جنگ ما با آن مواجه تروریسم و ما می توانیم این بیماری همه گیر” او گفت:.

“ما می تواند صرفه جویی در زندگی مردم” او ادامه داد: قبل از توقف برای اضافه کردن: “اگر ما می خواهیم.”

PPP رئیس گفت: این مرکز در حال حاضر “اتحاد مالی فضای زیرا آنها داده شده است کمک های سازمان های بین المللی”.

“اگر او نمی تواند کار به عنوان نخست وزیر این کشور و سپس او باید استعفا دهید و اجازه دهید شخص دیگری را به جای او” قرائتی گفت: در نتیجه.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im