انتقاد شدید قرائتی سوء استفاده رسانه های اجتماعی روند در برابر مخالف و روزنامه نگاران


PPP رئیس بلاول بوتو-زرداری روز پنجشنبه ناودان سوء استفاده از توییتر روند هدف قرار دادن روزنامه نگاران که در حال حاضر مخالف views.

“این روند چیزی جز یکی دیگر از تلاش در خاموش کردن منتقدان و دادن یک پیام به بقیه رسانه ها به خاموش ماندن یا صورت عواقب” او در بیانیه ای گفت.

“اگر دولت فدرال و PTI رسانه های اجتماعی تیم متمرکز شده به عنوان سخت در تاج آگاهی به عنوان آنها را در چرخش مخالف صدای آن خواهد بود بسیار استفاده بهتر از زمان و منابع در این زمان دشوار است” قرائتی به نقل شد.

PPP رئیس خواست که در این زمان فوق العاده ای که کشور نیاز به وحدت پاسخ به این چالش بی سابقه ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

“ما نمی توانیم و باید برای جلوگیری از تفرقه سیاست و حل و فصل سیاسی نمرات در این مقطع حساس,” او گفت:.

قرائتی در ادامه گفت که رسانه ها نقش مهمی در یک جامعه تقدیر و در سراسر جهان رسانه ای برگزار کرده است دولت پاسخگو برای پاسخ خود را به یکی از بدترین بحران های اخیر در تاریخ بشر است.

“برای کسانی که فکر می کنم رسانه ها می تواند مورد آزار واقع شدند به تسلیم همچنین باید به یاد داشته باشید که روزنامه نگاران در پاکستان سابقه طولانی مقاومت در برابر بی عدالتی و ظلم و ستم” اعلام کرد.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>