قرائتی, Shehbaz محکوم کردن دستگیری گروه جانگ Editor-in-Chief میر شکیل-ur-Rehman

PPP رئیس بلاول بوتو زرداری (سمت چپ) و رهبر اپوزیسیون در مجلس ملی Shehbaz Sharif (سمت چپ). — Geo.tv/Files

اسلام آباد: PPP رئیس بلاول بوتو زرداری و رهبر اپوزیسیون در مجلس ملی Shehbaz Sharif در روز پنج شنبه را محکوم کرد دستگیری گروه جانگ Editor-in-Chief میر شکیل-ur-Rehman ملی پاسخگویی دفتر (NAB).

اتهامات علیه Jang مدیر عامل گروه مربوط به اموال گفته خریداری شده به طور غیر قانونی توسط او را از نهاد دولت بیش از 34 سال پیش. این اموال در واقع خریداری شد از یک مهمانی خصوصی و همه شواهد از این ارائه شده بود به NAB از جمله الزامات قانونی که انجام مانند پرداخت وظیفه و مالیات.

Bilawal سخنگوی سناتور مصطفی نواز Khokhar گفت: “ما شده اند اشاره NAB نگرش سخت انتقام سیاسی از یک روز” او گفت:. “عمران خان با استفاده از ناب به هدف قرار دادن مردم او را دوست ندارد.”

او گفت که NAB دستگیری Editor-in-Chief از بزرگترین رسانه های گروهی در پاکستان حمله به آزادی مطبوعات است. او گفت که نخست وزیر شد تلاش برای ربودن دور مردم آزادی بیان از طریق تهدید و اجبار.

Khokhar خواستار آزادی فوری میرحسین شکیل-ur-Rehman.

PML-N جمهور Shehbaz Sharif گفت: رسانه ها رکن چهارم دولت که “فاشیستی حاکمان” در تلاش بودند برای از بین بردن. “میر شکیل-ur-Rehman بازداشت reeks, انتقام,” او گفت:.

Shehbaz گفت که رسانه ها بود که سرکوب برای 18 سال گذشته. او گفت که یک دولت بود که در رو به پایین مسیر همیشه مورد حمله رسانه ها و مخالفان سیاسی.

آصف زرداری محکوم Jang مدیر عامل دستگیری

NAB تبدیل به یک سلاح سیاسی, مهندسی سابق رئیس جمهور آصف علی زرداری گفت: در حالی که محکوم الرحمان بازداشت.

“انتخاب رهبران بزدل و کوچک ذهن” زرداری افزود: “حمله رسانه ای رایگان است که یک حرکت است که تضعیف دموکراسی است.”

CPNE ابراز ‘نگرانی’

رئیس جمهور CPNE (شورای پاکستان سردبیران روزنامه) Arif نظامی ابراز نگرانی بزرگ است که یک مقام ارشد و عضو برجسته از سردبیران و ناشران برادری رحمان دستگیر شد در لاهور توسط NAB در آن محل که در آن او به نظر می رسد برای بار دوم به پاسخ به پاسخگویی watchdog نمایش داده شد در مورد یک ملک که او خریداری 34 سال پیش.

“برای NAB به دستگیری آقای رحمان در این مرحله اولیه تحقیقات است برای ناخوانده و مثال دیگری از آنچه در دادگاه عالی اسلام آباد مشاهده شده در هفته گذشته در مورد NAB عمل از دستگیری افراد بدون اثبات به اندازه کافی فقط به علت آسیب به شهرت خود را” رئیس جمهور در بیانیه ای گفت.

“در یک محیط رسانه ای که در آن وجود دارد شایع است خودسانسوری سوخت تهدید از تبلیغات انقطاع همراه با پخش و اختلال در گردش خون این دستگیری مشاهده خواهد شد به عنوان یک فرمت به دولت عقب و خلاف قانون اساسی, رسانه, سیاست,” او گفت:.

“در حالی که آن را به دادگاه برای تصمیم گیری در مورد شایستگی های مورد شیوه ای که در این بازداشت صورت گرفته است رنگ یک تصویر تلخ آینده از آزادی رسانه ها در کشور است,” او اضافه شده است.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de