بلاول بوتو زرداری آدرس رسانه ها در کراچی پاکستان, مارس 3 سال 2020 است. Geo News/طریق اخبار

کراچی: PPP رئیس بلاول بوتو زرداری روز سه شنبه شدت انتقاد کرد در دولت canting سیاست وقتی که می آید به نخست وزیر نواز شریف.

“دولت فرستاده نواز شریف به لندن خود را و در حال حاضر به تصویب رسید ریاکارانه سیاست در این راستا” مصطفی گفت. “[نخست وزیر] عمران خان نباید دروغ یا گریه در مقابل مردم او فرستاده نواز به لندن خود را.

“چگونه می تواند به شما می گویند نواز جنایی است? اگر او یک جنایتکار بود و اگر [Imran Khan] معتقد است که او یک جنایتکار است پس چرا او اجازه دهید او فرار؟”

“دولت اتخاذ یک رفتار ریاکارانه بیش از نواز شریف, سلامت,” او اضافه شده است.

PPP صندلی گفت PM نباید تظاهر به نجات دولت است.

‘عروسک خیمه شب بازی نشان می دهد حکومت’

قرائتی همچنین از صحبت های مداوم موارد فساد در برابر سیاستمداران مخالف. “ما می دانیم که آنها علاقه مند هستند در مورد فساد اداری” او گفت:, و اضافه کرد که نخست وزیر این انگیزه بود که همچنان خود را “عروسک خیمه شب بازی نشان می دهد حکومت”.

“عمران خان عروسک خیمه شب بازی نشان می دهد حکومت گاهی زکام رسانه ها و گاهی اوقات usurps جامعه مدنی را آزادی بیان” او اشاره کرد.

“سیستم خود را به دفاع از خود را عروسک خیمه شب بازی نشان می دهد حکومت” PPP رئیس گفت. “هنگامی که میان سحاب [نواز شریف] آیا گوش دادن به صدای مجلس را مطرح کنیم صدای ما.

“میان سحاب است نه در قدرت در حال حاضر وجود دارد بدون نیاز به مخالفت با او” او اشاره کرد.

‘اقتصادی قتل عمومی’

قرائتی همچنین ناودان وقت دولت بر سیاست های اقتصادی و موشک تورم است. “از طریق PTIMF عمران خان درگیر اقتصادی در قتل و در زمان های دیگر طول می کشد U-تبدیل می شود.

“ضد مردم و ضد پاکستان PTIMF باید پاره از هم جدا مقابله و دولت باید مذاکره با صندوق بین المللی پول دوباره” او خواستار و افزود که خان دولت باید آمد تا با یک سیاست اقتصادی است که مفید برای مردم است.

“دولت نباید چانه زنی در پاکستان, استقلال اقتصادی,” مصطفی, اشاره, تاکید بر اینکه اقتصاد باید معنی کاهش در نرخ تورم.

“دولت قبل گفت: آن را نمی خواهد رویکرد صندوق بین المللی پول. آن را در حال حاضر باید برای انتخاب کردن یک توافق نامه جدید از ابتدا,” او اضافه شده گفت که او آرزو را به همه احزاب به یک پلت فرم در برابر ضد سیاست های ضعیف.

“ما در بالا بردن صدای ما برای دفاع از حقوق مردم و ما ادامه خواهد داد به انجام این کار است.”

انتقاد “نه خیانت و نه فتنه’

قرائتی همچنین خطاب نقش جامعه مدنی و همچنین از سازمان های غیر دولتی گفت: این امر شده اند سودمند برای PM عمران اگر او تا به حال حفظ روابط خوب با آنها.

“من ستایش جامعه مدنی برای دریدن PTI-صندوق بین المللی پول داد” او گفت:. “جامعه مدنی نقش بسیار مهم آن را غم انگیز است که آن نقش شده است کاهش می یابد.

“دولت ناتوانیهای منجر به سازمان های غیر دولتی نقش در حال تبدیل شدن بسیار محدود است. این سازمان های غیر دولتی مشغول به کار هستند در رفاه و کار آنها صحبت کردن در مورد حقوق بشر است. دولت می خواهد برای کنترل سازمان های غیر دولتی و جامعه مدنی” او تاکید نمودند.

“انتقاد سازنده است نه خیانت و نه فتنه; در واقع, آن کمک می کند تا هدایت دولت را در مسیر درست” PPP صندلی اشاره کرد و اضافه کرد که حزب او تا به حال همیشه استقبال کردند.

تا به حال برتر حفظ روابط خوب با سازمان های غیر دولتی و جامعه مدنی او را بهره مند مصطفی توضیح داد. “دولت باید تحمل صدای متفاوت و نه سرکوب آنها” تاکید کرد.

FBR او تاکید کرده بود خود گفت: نرخ تورم افزایش یافته بود طی 15 ماه. اما “هدف دولت در حال حاضر تنها به بازگشت پول به صندوق بین المللی پول”.

امیدوارم که از داخل افغانستان گفت و گو

در آصف زرداری بهداشت گفت پدرش وضعیت بدتر شده چرا که او ارائه نشده بود امکانات پزشکی در زندان اما که درمان او در جریان بود.

در افراد گم شده PPP رهبر گفت: حزب خود را مطرح کرده و صدای خود را برای آنها پس از یک روز. “ما باید به تقلید از کشورهای دیگر در موضوع افراد گم شده,” او گفت:.

با توجه به تازگی امضا شده با طالبان معامله قرائتی گفت: اگر وجود دارد هر گونه امید آن بود که از داخل افغانستان گفت و گو نه ایالات متحده. “به نظر می رسد مانند وجود دارد یک مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین در پشت آن است.”

مردم افغانستان اند و مبارزه با افراط گرایی و تروریسم وی افزود: گفت او امیدوار است در حال حاضر که طالبان و مذاکرات صلح را برای بهبود آنها.

“من امیدوارم که برای صلح و ثبات را از داخل افغانستان به گفت و گو است.”


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im