Bilawal متهم عمران خان از دادن NRO به جاسوسی Kulbhushan Jadhav

PPP رئیس بلاول بوتو زرداری ادعا شده در روز پنج شنبه که PTI دولت و نخست وزیر عمران خان در تلاش بودند به “امتیازات مشابه به آشتی ملی فرمان [NRO]” به اعدام محکوم هندی جاسوسی Kulbhushan Jadhav.

در یک صاعقه وار سخنرانی در مجمع ملی که در آن یک فرمان اخیر مربوط به جاسوسی Jadhav درخواست تجدید نظر در برابر دادگاه نظامی حکم بود که مورد بحث قرار قرائتی گفت که نخست وزیر از یک روز بوده است و گفت که او نمی خواهد به NRO به هر کسی.

“تعداد NROs PM عمران به هیچ دیکتاتور و یا رهبر است [تا کنون] داده در تاریخ پاکستان گفت:” PPP رهبر اضافه کرد که زمانی که سنا در زمان این موضوع از جاسوسی دولت با صدور یک فرمان در این زمینه است.

او همچنین در پاسخ به بیانیه های قبلی از PTI سناتور و وزیر شیرین مزاری که گفت که PTI (زمانی که در مخالفت با) گرفته شده بود یک موضع در برابر پذیرش صلاحیت دیوان بین المللی دادگستری در مورد.

“اگر شما تصدیق صلاحیت دادگاه های بین المللی این بدان معنا نیست که شما به NRO از طریق پاکستان قوانین به جاسوسی ،” retorted قرائتی به عنوان مخالفت اعضای کوبید میز خود در تصویب.

قرائتی گفت که PTI وزیر مراد سعید جلو آمد و در دفاع از جاسوسی و گفت که این حزب نمی خواهد قبول دولت فرمان مورد Jadhav درخواست تجدید نظر.

روز چهارشنبه دولت تا به حال با نزدیک شدن دادگاه عالی اسلام آباد برای تعیین یک نماینده قانونی برای جاسوسی Kulbhushan Jadhav.

‘NRO با توجه به Ehsanullah احسان’

قرائتی همچنین در مورد PTI دولت گفت که دولت نیز به NRO به تحریک طالبان پاکستان تروریستی Ehsanullah احسان.

“آنها داده اند NRO به Ehsanullah احسان آنها را منتشر کرده اند و او را” او گفت:.

PPP رهبر گفت که زمانی که این خبر از تروریست ها را رها ظاهر او تا به حال شده یک سوال در خانه درخواست در مورد تحریک طالبان پاکستان عضو آزادی, اما, تا, تاریخ, او نه دریافت پاسخ به پرس و جو.

“پاسخ به (خاطر شهادت) APS دانش آموزان باید با توجه,” او گفت:.

قرائتی گفت که PM عمران هرگز صحبت کردن در برابر تروریست ها در سخنرانی های خود را.

در سراسر هیئت مدیره پاسخگویی

PPP رئیس پس از آن صحبت در مورد ملی پاسخگویی دفتر گفت که این نهاد باید در انجام مسئولیت پذیری بدون تبعیض است.

مصطفی به نام برای تشکیل یک بدن جدید است که دارای هر دو دولت و مخالفان اعضای پاسخگو باشد. “باید وجود داشته باشد یک موسسه است که دارای قضات و ژنرال پاسخگو به عنوان خوب,” او اضافه شده است.

یک روز پیش از آن در یک کنفرانس مطبوعاتی مصطفی به نام به حال برای بستن ناب و گفت که رئیس دادگستری (retd) جاوید اقبال باید “بسته کردن و رفتن به خانه”.

“ما در مرحله اول باید به پایان NAB و آن را تعطیل آن را به عنوان یک زخم بر چهره نظام حقوقی پاکستان,” او گفت:.

“اداره باید راه اندازی رسیدگی به بودجه خارجی مورد BRT, میلیارد درخت موارد ویژه دستیاران دارایی اظهارنامه و دو ملیت موارد در یک بار” مصطفی گفت.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>