عکس: وزارت امور دریایی

ترکیه هیاتی از حمل و نقل و زیرساخت های وزیر Cahit Turhan و وزیر فدرال امور دریایی علی زیدی ملاقات روز جمعه به عنوان بخشی از این سفر تاریخی رئیس جمهور رجب طیب اردوغان در اسلام آباد است.

همراه با وزیر امور دریایی Rizwan احمد, وزیر اضافی نادر ممتاز Waraich و مشترک وزیر کامران Faroq انصاری این هیئت در ملاقات با هیئت به بحث در مورد همکاری های دو جانبه بین دو طرف است.

ترکیه وزیر تاکید بر همکاری های دو جانبه در بخش حمل و نقل به موجب آن پاکستان می تواند کمک در کشتی سازی عملیات تبادل تکنولوژی و تجربه آزادی مطبوعات از امور دریایی گفت.

آن اضافه شده پاکستانی نیروی انسانی داده خواهد شد و فرصت های ترجیحی در شرکت های ترکیه. پس از توافق بر جزئیات و دیگر لازم پروتکل دو جانبه تفاهم نامه امضا خواهد شد برای اطمینان از اجرای سریع.

از طرف ترکیه نیز علاقه نشان داد در چین–پاکستان به کریدور اقتصادی (CPEC) و حمایت خود را از توسعه زیرساخت های پاکستان. پاکستان و ترکیه سابقه طولانی روابط موجب آن دو کشور ایستاده اند و با یکدیگر در ضخیم و نازک.

زیدی در این جلسه فاش ویژگی های برجسته از پاکستان جدید سیاست حمل و نقل به مهمانان که شامل معافیت های مالیاتی برای کشتی های ثبت شده در پاکستان و ترجیحی پهلوگیری حقوق. او همچنین دعوت از شرکت های ترکیه به خود را ایجاد صنایع در مناطق پردازش صادرات در حال تاسیس در شهرهای بندر کراچی و Gawadar. پاکستان دارای پتانسیل عظیمی برای توسعه شهرهای ساحلی و گردشگری, صنعت و در آینده از برخی از پروژه های است که در برنامه ریزی راه اندازی خواهد شد که در مجموع انقلابی در بخش دریایی پاکستان.

ترکیه وزیر بود و همچنین اطلاع در مورد پتانسیل دریایی نمایشگاه در حال برنامه ریزی در کراچی بعد از این سال. Turhan قبول دعوت برای حضور و همچنین دعوت از شرکت های ترکیه برای شرکت به عنوان به خوبی.

پاکستان در شناخت از مسائل رو ما دریانوردان درخواست طرف ترکیه به منظور تسهیل در آنها و سهولت خود را به محدودیت های ویزا. اشتغال آنها بر کشتی شد و همچنین در مورد پاکستان به عنوان دریانوردان باید مورد تحسین قرار گرفته شده است در سراسر جهان برای حرفه ای خود را در این بیانیه اضافه شده است.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im