دوچرخه خودکار شماره های موجود در کنگره’ لیست اتوبوس: تا دولت

بیان اخبار سرویس

لکنو: ادامه تقلا از جنگ بیش از موضوع حمل و نقل از مهاجران توسط کنگره حمایت اتوبوس تشدید هنگامی که UPCC رئیس Ajay Kumar Lallu دستگیر شد در آگرا در-راجستان مرز مجبور به عبور از طریق شورای ملی مقاومت با 500 اتوبوس بدون هر گونه اطلاعات به آگرا دولت های منطقه در روز سه شنبه.

طبق منابع آگرا منطقه دولت درخواست شد برای یک نرم افزار قبل از به عبور به اتوبوس به شورای ملی مقاومت اما UPCC رئیس گفته بود مصمم در به دنبال گذشت و موفق به ارائه نرم افزار مورد نیاز.

او حتی چمباتمه در جاده ها در مرحله یک اعتراض با دیگر کارگران است. به عنوان یک نتیجه آگرا منطقه دولت او را بازداشت.

از سوی دیگر یک وحی بیش از لیستی از کنگره اتوبوس به جنجال یک پیچ و تاب و های جدید در روز سه شنبه.

طبق ادعای, Uttar Pradesh, دولت, لیست 1049 اتوبوس ارائه شده توسط حزب کنگره به مقامات دولتی متشکل از تعداد ثبت نام از دو چرخ سه چرخ و حتی 4 چرخ مانند خودروها و آمبولانس.

از 1049 وسایل نقلیه تنها 879 شد اتوبوس استراحت 31 شد سه چرخ خودرو 69 شدند آمبولانس/ کامیون ها و بقیه 70 تا به حال هیچ اطلاعات در دولت ،

اما یک شاه نیز تسلیم در برابر پریانکا گاندی Vadra خصوصی, منشی, Sandeep سینگ و UPCC ارشد در Hazratganj ایستگاه پلیس در لکنو.

آنها رزرو شده اند برای ارائه یک اتهام جعلی لیست از 1000 دستگاه اتوبوس که آنها تا به حال ارائه شده به دولت.

در واکنش به Lallu بازداشت در آگرا کنگره دبیر پریانکا گاندی Vadra متهم کردن دولت از بازی سیاست با به تأخیر انداختن تصویب به 500 اتوبوس های مستقر در بالا-راجستان مرز.

از طریق یک سری از توییت او خواسته دولت به طبقه 879 اتوبوس بودند که صندوق مناسب است.

“ما ترتیب 200 بیشتر فردا و خود را رایگان به صلیب بررسی کنید که لیست را به عنوان به خوبی. اما مردم رنج می برند. ما نمی توانیم تاخیر این دیگر” او هنوز توییتی.

او حتی ادعا کرد که 300 اتوبوس شدند و از رسیدن به شورای ملی مقاومت هم مرز با دهلی نو است. یوگی دولت تا به حال در دوشنبه پذیرفته شده در این کنگره ارائه از 1000 دستگاه اتوبوس برای تسهیل حمل و نقل از مهاجران به مکان های مادری خود از این مرز که در آن هزاران نفر از کارگران گرفتار شده بودند در انتظار نوبت خود را برای دریافت یک بلیط رمز یا ویژه shramik قطار یا اتوبوس چیده شده توسط دولت.

کنگره تا به حال شده به دنبال دولت اجازه پس مارس 16 و آن را به جای آن در روز دوشنبه است.

در حالی که اجازه دادن به کنگره برای اجرای اتوبوس تا دولت به دنبال لیست اتوبوس و تناسب اندام خود را گواهی و جزئیات کامل از رانندگان و هادی در آنها.

در مجموع شش لیست ارائه شد توسط کنگره تا پیش از ظهر شنبه گفت: منابع دولت اضافه کرد که گروه حمل و نقل مقامات صلیب-چک کردن لیست اتوبوس ها قبل از قرار دادن آنها در عربستان خدمات.

“ما انجام داده اند مقدماتی درخواست و آن را به سطح که در میان اتوبوس و جزئیات که آنها فرستاده شده و بسیاری از آنها تبدیل به 3 چرخ اتومبیل و کالاهای حامل. این مایه تاسف است.

“آنها حداقل نگران برای مهاجران. سونیا Gandhiji باید پاسخ دهد که چرا آنها در حال ارتکاب این
تقلب” گفت: وزارت امور خارجه کابینه وزیر امور خارجه و سخنگوی دولت Sidharth نات سینگ در حالی که صحبت کردن به رسانه ها افراد.

او گفت که این مسئولیت دولت به دنبال تناسب اندام گواهی اتوبوس به plied و همچنین که از راننده و قبل از اجازه دادن مجوز به آنها را اجرا کنید.

مقامات دولتی نیز قرار داده و از برخی از تعداد ثبت نام این ادعا که آنها متعلق به دو چرخ خودرو و اتومبیل بدانند در لیست اتوبوس های ارائه شده توسط کنگره است.

اما مقابله با ادعای مقامات دولتی UPCC رئیس و حزب MLA Ajay Kumar Lallu متهم دولت از غرقه شدن در خرده سیاست در زمان پریشانی و ناامیدی است. او ادعا کرد که در ابتدا دولت dilly-dallied بیش از موضوع و تاخیر در مجوز به مدت سه روز در حال حاضر آنها گیج کننده مردم است.

“دولت در تلاش است به اشتباه به مردم آنها عمدا ساخت شماره های جعلی برای انجام سیاست است. ما ارائه تعداد اتوبوس ما می توانیم آن را عمومی می توان آن را تایید کرد و گفت:” UPCC رئیس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im