بیهار را 75,000 مدارس دولتی به ویژه POCSO سلول های مارس

بیان اخبار سرویس

پتنا: ویژه ‘POCSO سلول ها در بیهار را 75,000 دولت-اجرای اولیه و میانی مدارس شروع خواهد شد به ماه مارس این سال برای مقابله با موارد کودک آزاری و جنایت علیه کودکان است.

ویژه POCSO سلول را به یک نیمکت از اعضای با دانش آموزان از جمله یک دختر و یک پسر از همان مدارس خواهد شد که توجه و عمل می کنند لذا در این شکایات دریافت شده در برابر بد لمس سوء استفاده جنسی و انواع دیگر از موارد نقض حقوق بشر پرداخت را به خارج از مدرسه کودکان است. همراه اعضاء خواهد شد که در مجموع مسئولیت به جلو شکایت از سوء استفاده از کودکان به ایستگاه پلیس نگران بیشتر برای اقدام قانونی به عنوان در هر POCSO عمل می کنند.

تایید این TNIE, Kiran Kumari ویژه پروژه افسر (SPO) از بیهار آموزش و پرورش, پروژه, شورای, گفت که سلول های طراحی شده در یک راه به آن را کاربردی در دو سطح. رسمی آموزش در حال حاضر صادر شده به منطقه آموزش و پرورش افسران (DEOs) از تمام مناطق به راه اندازی یک POCSO سلول برسد در مدارس و ارائه آموزش از ابتدایی به طبقات متوسط”.

او ادعا کرد که POCSO-سلول را به طور رسمی شروع به کارکرد در ماه مارس و آوریل به بعد DEOs خواهد شروع به نظارت بر سلول.

جزئیات در مورد آن او گفت که مدیر هر مدرسه خواهد شد رئیس کمیته POCSO-همراه.

“علاوه بر این شکایت جعبه قرار داده شود تا در هر یک از 75000 مدارس است که در آن قربانی کودک آزاری و یا هر نوع درمان نامناسب می توانید شکایت بدون از دست دادن حریم خصوصی. سلول عمل خواهد کرد پس از این شکایت نامه قرار داده و به جعبه نیز” او گفت:, و اضافه کرد که محرمانه بودن شاکی باقی خواهد ماند 100% محرمانه است.

تا تاریخ 450 معلمان از هر دو اولیه و میانی مدارس آموزش دیده اند به عنوان استاد مربیان در بیهار که آموزش معلمان دیگر در مورد چگونه برای اطمینان از عملکرد بهتر از سلول.

او گفت که این بخش را توسعه داده است یک برنامه نیز برای نظارت بر عملکرد POCSO سلول ها به طور مستقیم.

بیهار فصل یونیسف ارائه پشتیبانی فنی به این ابتکار برای اولین بار در نوع خود در فریم دستورالعمل ها و ماژول های آموزشی برای معلمان.

با توجه به آمار رسمی بیش از 1,275 موارد ثبت شده در بیهار در سال 2019 تحت POCSO عمل که 672 موارد تحت تحقیقات در حالی که اتهام ورق در 515 موارد شده اند را مشاهده کنید.

منابع رسمی گفت که طرح های فرستاده شده به دولت برای پرداخت غرامت به قربانیان در حدود 150 تا کنون موارد.

به تازگی سانتی متر Nitish کومار نیز شات کردن یک نامه به این مرکز ترغیب به ممنوعیت سایت های مستهجن در اینترنت.

یک دهلی نو بر اساس مشهور فعال اجرا می شود که این نند NGO کار بد و خوب لمس برای کودکان Dr Jyoti آناند گفت که این حرکت به راه اندازی POCSO سلول ها کمک خواهد کرد اما دولت باید کمک سازمان های غیر دولتی در ترویج دانش در بد و خوب لمس در میان کودکان مدرسه نیز می باشد.
 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>