بیهار روستا در شوک بعد از 15 از یک خانواده تست مثبت برای COVID-19

بیان اخبار سرویس

پتنا: وحشت گریبانگیر Panjwar روستا در رقونتهپور جلوگیری از بیهار را سیوان منطقه حدود 150 متر از اینجا بعد از 15 نفر از اعضای یک خانواده آزمایش مثبت برای COVID-19 در طول چند روز گذشته.سیوان پدید آمده است به عنوان COVID-19 کانون در بیهار با 29 نفر تا کنون از 60 در دولت است.

از این 29, 15, از جمله پنج زنان متعلق به یک خانواده. یک مرد از اعضای خانواده در حال بازگشت از عمان حامل عفونت است. منابع گفت: این مرد در حالی که هنوز تحت آزمایشات پزشکی, بازی کریکت و ملاقات چند تن از دوستان و آشنایان پس از او در ابتدا آزمایش منفی است.

اما چند روز بعد تست دوم آمد مثبت و اندوه فرود بیش از این ایجاد کرد که یک خوشه از طراحی خانه های ساخته شده با پول سخت به دست آورده از خلیج فارس.

کلیک کنید در اینجا به دنبال CORONAVIRUS به روز رسانی های زنده

هیچ یک از روستاییان به توافق صحبت می کنند و در طول جز به می گویند که آنها در سکوت دعا به خدا به عنوان تنها او می تواند آنها را ذخیره کنید. لینک جاده از ستاد منطقه خالی از سکنه به نظر می رسد تنها با برخی از سگ های ولگرد و بز loitering در اطراف. آنها بیش از حد ساکت بودند به ظاهر داشتن احساس کرد که چیزی اشتباه بود.

“خدا نگهدار همه آنها را به عنوان آنها نیست و مرتکب گناه آگاهانه. این روستا دارای جمعیتی حدود 200 خانواده و همه آنها لبخند تا یک هفته پیش گفت:” پلیس از ایستگاه پلیس محلی. هفت نفر از اعضای خانواده از جمله پنج سنی بین 11 و 25 و دو مرد سن بین 19 و 60 آزمایش مثبت اواخر پنج شنبه شب گفت: وزیر بهداشت سانجی کومار.

مدیر کل پلیس Gupteshwar Pandey, در ضمن به رسانه ها گفت که یک شرکت از BMP (بحار پلیس نظامی)-6 فرستاده شده به سیوان به فرمان آب بندی منطقه و منزوی صدها نفر از ساکنان در عرض 3 متر شعاع.

هواپیماهای بدون سرنشین شده است نیز در دسترس ساخته شده برای نظارت بر مستند و نگه داشتن سخت افروزی در داخل و اطراف منطقه مهر و موم شده. مرزهای سیوان با شرق Champaran و گپلگنج و ساران نیز مهر و موم شده به منظور جلوگیری از گسترش بیشتر COVID-19.

589 نمونههای جمع آوری شده از سیوان برای تست در RMRI, IGIMS و PMCH از مارس 2 تا 8.

وزیر بهداشت سانجی کومار توییتی در روز جمعه که بخشی از کمیسر ساران تقسیم شده است کمپینگ در رقونتهپور زیر جهت از دبیر کل برای اجرای کامل مستند در Panjwar.

در بحار به غیر از 29 مورد در سیوان وجود دارد 7 در مونگر, 5 در پتنا 5 گایا و 5 در بگوسری هر کدام با یک مرگ زودتر از مونگر. هفده COVID-19 بیماران نیز درمان شده در بیهار تا کنون و امکانات تست شده اند آغاز شده و در چهار مکان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de