بیان اخبار سرویس

پتنا: RJD رهبر Tejashwi Yadav منتشر شد پوستر اعلام بیهار سانتی متر Nitish کومار “از دست رفته” برای آخرین 90 در روز دوشنبه باعث یک دولت وزیر برای اعلام مخالفت رهبر به عنوان “شاهزاده فساد”.

معاون سانتی متر Sushil Kumar Modi معنادار به ادعا می کنند که Lalu خانواده بزرگترین ملک در بیهار با 141 قطعه 30 آپارتمان و نیم یک دوجین خانه.

آن را همه آغاز شد و پس از Tejashwi اعلام کرد به ضرب و شتم (درامز) در سراسر کشور اگر Nitish نمی آید از خانه ای که در 100 روز.

“در حال حاضر همه مردم در بیهار می خواهید بدانید که در آن است Nitish کومار از دست رفته برای 90 روز ؟” او گفت: رونمایی از پوستر.

“این پوستر را در سراسر کشور به زودی از جمله تمام بلوک ها حاکی از این است که Nitish Kumar دهکدهای از دست رفته برای آخرین 90 روز است.”

تعیین یک مهلت Tejashwi که اگر بیهار سانتی متر نمی آمد بعد از 10 روز بیشتر از Rashtriya Janata Dal را مورد ضرب و شتم درام بیش از همه دولت به مردم اجازه می دانم که Nitish نمی مراقبت در مورد plights از مردم است.

پوستر لغو واکنش به حکم JD(U) با اطلاعات و روابط عمومی وزارت وزیر Niraj کومار درخواست Tejashwi برای به اشتراک گذاشتن محل بد بدست ثروت است.

“مشکل با Tejashwi Yadav است که او هنوز هم زندگی در فانوس دوره زمانی که فانوس خشک بود با نفت سفید و نفت است. پس سانتی متر قابل رویت نخواهد بود به شما.”

پله تا حمله Tejashwi, Sushil مودی گفته است که RJD اول خانواده بود و به طور غیر قانونی انباشته خواص.

“در سن 29 چگونه می تواند Tejashwi Yadav تبدیل شدن به صاحب بیش از 52 خواص. او قادر به پاسخ به این تا امروز” مودی گفت که Rabri دوی صاحب بیش از 30 آپارتمان در پتنا جدا از 43 قطعه.

مودی بیشتر فاش کرد که لعل پراساد را مهتر پسر Tej Pratap Yadav صاحب 28 خواص در حالی که دختر خود را Misa Bharti صاحب بیش از 23 خواص.

“Tejashwi Yadav باید بگویم که زمانی که او نمی باید هر گونه اجدادی اموال نمی تواند حتی مطالعه اینتر و همچنین شکست خورده در کریکت پس چه شایسته است که به او کمک کرد تا تبدیل شدن به صاحب 52 خواص؟”

RJD سخنگوی Chitranjan Gagan شات برگشت گفت: BJP و JD(U) رهبران آن هیچ چیز به جز اتهام علیه Lalu Yadav خانواده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو