بیهار مهاجر که در بازگشت از بمبئی تسلیم به کروناویروس

بیان اخبار سرویس

پتنا: یک زن 55 ساله مهاجر که جان خود را در بازگشت خود را از بمبئی در ‘Shramik ویژه’ قطار پیدا شد مثبت برای کوروناویروس. هشتم death از دولت گزارش شد frim Gogri بلوک در خگریا منطقه اصلی وزیر (بهداشت) سانجی کومار مطلع است. این منطقه هنوز دارای 42 فعال موارد او اضافه شده است.

“بیمار که مبتلا به دیابت برای دو سال گذشته تسلیم به دلیل ايست قلبی ريوی. او رسیده بود خگریا خاص Shramik قطار از بمبئی در روز 13 مه” کومار گفت. بیمار شد و در قرنطینه Shradha Gayatri کالج در همان روز. در مه 14, او شروع به در حال توسعه و تنگی نفس و به اطلاع تیم پزشکی.

“او بلافاصله به بيمارستان در Gogri جایی که او حضور داشتند توسط پزشکان. در ابتدا او نشان داد برخی از نشانه ای از بهبودی در 10 ساعت اما گذشت در ساعات اولیه روز بعد” کومار به اشتراک گذاشته.

نمونه گزارش که وارد on May 16 خود را تایید کرد COVID مثبت وضعیت. همسر خود را نیز نگه داشته و تحت قرنطینه و درمان های پزشکی.

در بیهار عفونت Covid 19 امتیاز مثبت را تحت تاثیر قرار است 38 مناطق. مونگر پدید آمده است به عنوان یک کانون با 124 موارد مثبت و یک مورد مرگ به دنبال پتنا با 106 مثبت موارد Rohtas با 77, Nalanda با 67, بوخر با 59, بگوسری با 54, مدهوبنی با 53, سیوان با 45, خگریا با 42 علاوه بر مناطق دیگر.

تعداد کل coronavirus موارد در کشور افزایش یافته است به 1178 که 473 بهبود یافته اند. از مارس 10 تا 16 548 موارد مثبت و سه مورد مرگ گزارش شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im