بیهار دولت انتقال وزیر بهداشت Uday Kumawat, IAS افسر Pratyay Amrit به جای او

بیان اخبار سرویس

پتنا: در میان فشار از وزرا و دولت را پزشکان انجمن بیهار دولت در جمعه برداشته شود وزیر بهداشت Uday سینگ Kumawat از پست علاوه بر انتقال هفت تن دیگر IAS افسران به پست های مختلف.

Kumawat شده است جایگزین 1991-دسته ای IAS Pratyay Amrit که شناخته شده است به عنوان یک کار سخت استاد و چرخش از بیهار سانتی متر Nitish کومار. قبل جدید خود را ارسال Amrit شده است عنوان مدیریت بحران وزارت در همان ظرفیت است.

او جایزه PM جایزه تعالی در مدیریت عمومی در سال 2011 بیش از اجراهای فوق العاده ای در دولت عمومی است. او نیز با اعتبار آوردن تغییر به دولت برق توسط وزارت دستیابی به هدف برق رسانی روستایی.

Amrit نیز احیا ساختمان و ساخت و ساز پل ادارات به عنوان CMD در موارد قبلی. او همچنین اولین DM برای اجرای خصوصی مشارکت مردمی در مدیریت بیمارستان در کاتیهار منطقه.

صحبت های جدید هندی, بیان, او گفت که او خواهد شنده آثار به منظور مقابله با چالش های فوری و مورد نیاز در میان COVID بحران است.

از چند روز پیش, Bihar فصل از اين درخواست وزیر Nitish کومار برای حذف Uday سینگ Kumawat به دلیل بی تفاوت نگرش نسبت به پزشکان از دولت که در حال مبارزه با COVID-19.

وزیر بهداشت منگل Panday نیز شکایت علیه Kumawat را خودسرانه عملکرد در این بخش به سانتی متر. CM خواسته است او را به درستی کار نکند و یا ترک این پست است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>