بیهار دولت در حالت ماموریت به 8 تا 9 لاخ مهاجران انتظار می رود به بازگشت

بیان اخبار سرویس

پتنا: بیهار دولت فوق العاده ای به کارهای در دست زدن به این جریان از مهاجران که در کشورهای دیگر با توجه به کروناویروس مستند.

به عنوان هر یک رسمی برآورد حدود 8 تا 9 لاخ مهاجر کارگران و دانشجویان و دیگر مردم بازگشت, در علاوه بر این به 1.80 لاخ مهاجران که به زودی بازگشت پس از مستند تحمیل شد.

صحبت های جدید هندی, بیان, Pratyay Amrit اصلی دبیر مدیریت بحران وزارت و دولت گره افسر برای مقابله با بازگشت مهاجران گفت که تمام ترتیبات برای قرار دادن مهاجران و دانش آموزان پس از بازگشت خود در چند روز آینده با قطار ویژه ساخته شده اند و در سراسر دولت است.

“1187 مهاجران وارد شده از دبی در روز شنبه و بیش از 1100 دانش آموزان از کوتا در صبح روز دوشنبه توسط قطار در Danapur و Barauni. آنها در حال حاضر قرار داده شده تحت قرنطینه در مناطق مربوطه خود را پس از حرارتی, نمایش,” او گفت:.

دنبال CORONAVIRUS به روز رسانی های زنده در اینجا

“بدون شک این امر می تواند یک چالش بزرگ برای ما اما مقامات بیهار عشق به قبول این چالش. پس از دست زدن به سیل و ویرانی در سال 2019 در سراسر مستعد سيل کسی مناطق مقامات مدیریت بحران وزارت و بال دیگر قادر به دست زدن به بحران COVID-19 شیوع,” او اضافه شده است.

شناخته شده به عنوان یکی از مشکل-بورس از بیهار سانتی متر Nitish کومار از روز زمانی که برق و شبکه های جاده در دولت بودند و در ظروف سرباز یا مسافر به حال زمانی که دولت در غلبه بر این مشکلات Pratay Amrit با موفقیت به کار گرفته شده در تمام موقعیت های اضطراری از جمله سیل تا کنون.

جدا از امکانات قرنطینه دولت نیز در حال آماده شدن برای ایجاد فرصت های شغلی برای بازگشت مهاجران.

این گره officed گفت که 12,000 کار جدید کارت آماده شد برای مهاجران در فقط چند روز علاوه بر درگیر شدن بیش از 3 لاخ از مهاجران در طرح های سیل حفاظت از آثار و دیگران در زیر طرح های مختلف.

“دستورالعملهای عملیاتی استاندارد هستند که به دنبال رسیدگی به مهاجران بازگشته از کشورهای دیگر در میان مستند. به عنوان بسیاری از 1,972 مراکز قرنطینه و مراکز 201 امداد رسانی مراکز در حال حاضر ساخته شده کاربردی با ظرفیت به جای نزدیک به 2.5 لاخ از مهاجران و دیگران در منطقه و سطح بلوک.”

بیهار دولت منصوب کرده است مقامات به عنوان هماهنگی گره افسران با کشورهای دیگر برای اطمینان از بازگشت ایمن از Biharis.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im