بیهار سیل: Evacuees امداد در اردوگاه آزمایش COVID-19

بیان اخبار سرویس

پتنا: در حال حاضر مردم مستقر در امداد رسانی به سیل اردوگاه پس از اینکه با خیال راحت تخلیه از مناطق سیل زده در ایالت بیهار خواهد بود آزمایش COVID-19 با سریع آنتی ژن کیت و با توجه ماسک به صورت رایگان.

وزیر Nitish کومار بررسی مداوم امداد و نجات عملیات در دولت 11 سیل زده مناطق در شب چهارشنبه با WRD وزیر و مقامات کارگردانی آنها را به ترتیب برای سریع آنتی ژن تست تسهیلات در همه سیل اردوگاه.

به گفته منابع رسمی 19 مگا امداد اردوگاه های راه اندازی شده اند در تمام 11 آسیب دیده ولسوالی که 102 بلوک های کاملا تبدیل مبتلا به کمر عمیق سیل آب.

های این, منابع آب, اداره (WRD) وزیر سانجی K Jha گفت که سانتی متر را نیز کارگردانی به توزیع ماسک هر دو در امداد رسانی به سیل اردوگاه ها و در هر کجا که کار می کند از از سیل در حال انجام قرار داده است .

“CM همچنین تاکید کرد و کارگردانی مقامات برای اطمینان اجتماعی فاصله میان مردم مستقر در امداد اردوگاه ها و جامعه آشپزخانه و جایی که سیل حفاظت کار در رفتن”Jha, گفت:, و اضافه کرد که به ترتیب برای آنتی ژن تست به زودی خواهد بود ساخته شده طبق بخشنامه سانتی متر.

در حال حاضر 981 جامعه آشپزخانه های در حال اجرا برای خدمت به مواد غذایی به marooned مردم در آب گرفتگی مناطق که در آن 5,71,122 مردم خدمت مواد غذایی روزانه است. طبق رسمی شکل در اطراف 38,47,531 مردم از مناطق مختلف سیم پیچ تحت سیل خشم شده اند متاثر از سیل.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>