بیهار دهلی دولت ایران بیش از هزینه سفر از مهاجران در میان COVID-19 مستند

بیان اخبار سرویس

دهلی نو/پتنا: جنگ لفظی درگرفت در روز شنبه بین دهلی نو و بیهار دولت بیش از پرداخت از راه آهن هزینه سفر از کارگران مهاجر از دولت است.

به زودی پس از دولت مرکزی اجازه حرکت مردم رشته بین کشورهای دهلی دولت تسهیل حرکت مردم از دو ایالت بیهار و, Madhya Pradesh. پرداخت برای سفر با قطار به ایجاد اختلاف.

وزیر کار Gopal Rai گفت که دهلی نو است که دولت به تحمل هزینه سفر به دلیل بیهار دولت پاسخ نمی دهند به ارتباطات خود را در مورد همان. “واقعیت این است که دولت دهلی نو نوشت: نامه ای به دولت بیهار اما هیچ پاسخ وجود دارد از سمت خود. دهلی دولت پرداخت می شود به این راه آهن برای سفر از 1200 کارگران مهاجر به بیهار” گفت: رای.

ضربه زدن به پشت در AAP سانجی کومار Jha, یک وزیر در Nitish کومار دولت گفت که از یک سو دولت دهلی نو در نظر گرفتن اعتبار برای ارسال به مهاجران خود را در آن هزینه و از سوی دیگر از آن خواسته است Nitish کومار دولت برای بازپرداخت برای سفر خود را. تقلا از جنگ در زمان یکی دیگر از پیچ و تاب و پس از رهبر مخالفان در بیهار Tejashawi Yadav بیرون آمد و به دفاع از Arvind Kejriwal دولت و تشکر دهلی سانتی متر است.

Yadav حتی پیشنهاد برای پرداخت کل هزینه سفر قطار حامل این مهاجران از دهلی نو. “از یک طرف شما ( دهلی دولت) در حال در نظر گرفتن اعتبار گفت: شما در حال ارسال آنها را به عقب در پول خود را و در طرف دیگر شما درخواست بیهار دولت به بازگشت پول” گفت: Jha.

BJP سخنگوی Dr Nikhil آناند نیز متهم هر دو Kejriwal و Yadav گسترش سفید نهفته است. “این بهتر خواهد بود که Tejashawi Yadav می شود سخنگوی AAP. دولت دهلی نو به رهبری, Arvind Kejriwal را از دست داده و حس اخلاقی نجابت داشتن گفتاری دروغ از پرداخت هزینه های سفر از مهاجران,” او گفت:.

در ضمن مهاجران از پنجاب را ترک دهلی اوایل صبح روز یکشنبه. دولت ارسال سیزده اتوبوس را حدود 350 مسافر را به اطلاع مقام ارشد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im