بیهار می شود اولین NDA-حکومت خارجه به تصویب قطعنامه علیه NRC

بیان اخبار سرویس

پتنا: بیهار مجمع در روز سه شنبه تصویب به اتفاق آرا قطعنامه علیه اجرای ثبت ملی شهروندان (NRC) در بیهار.

یکی دیگر از قطعنامه نیز به اتفاق آرا تصویب در دولت و مجلس برای اجرای تنها فرمت های قدیمی از سال 2010 ملی ثبت احوال (NPR) در دولت است.

این قطعنامه پس از وزیر Nitish کومار تصریح کرد موضع خود را در برابر اجرای جدید NPR. او همچنین اطلاع داد که بیهار دولت در حال حاضر نوشته شده به این مرکز به دنبال حذف برخی از ستیز بند از این فرمت جدید از NPR.

برای برطرف کردن سردرگمی کومار همچنین خواندن نخست وزیر نارندرا 22 دسامبر 2019 در آن سخنرانی PM قاطعانه رد اجرای پان هند NRC.

به نقل از نامه کومار گفت که گنجاندن transgenders در NPR پیشنهاد شده است. در میان din در مجمع کومار خواستار حرکت adjournment و یک قطعنامه علیه این فرمت جدید از NPR به خصوص در مورد بند به دنبال جزئیات بیشتر در مورد پدر و مادر زادگاه و تاریخ.

کومار حرکت برای اولین بار بود که با حمایت BJP ارشد رهبر و معاون وزیر Sushil Kumar Modi در مجلس است. صحبت در NPR, Kumar اضافه شده است که او خود را نمی دانم زمانی که مادر او متولد شد.

Nand Kishor Yadav وزیر راه گروه به شدت مخالف Yadav کالا kanoon (سیاه و قانون) بیانیه که منجر به هرج و مرج در خانه.

کومار همچنین خواندن مجموعه مقالات کا کمیته تشکیل شده در سال 2003 که در آن RJD رئیس Lalu Prasad Yadav یکی از اعضا و تصویب آن در تاریخ ثبت شده.
 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>