BIGGS: نانسی پلوسی را Coronavirus لایحه اجازه داده است او را برای به دست گرفتن قدرت بیشتر

خداحافظی به نماینده دولت. نانسی پلوسی پریشان کل کشور از تلاش های او برای emasculate مجلس نمایندگان معرفی شده توسط قانون است که ویران اقتصاد ما با در نظر گرفتن بیش از 3 تریلیون دلار در بدهی های ملی است.

سخنران پلوسی اتمام حجت یک قانون تغییر که بیشتر arrogates قدرت به او در همان زمان در خانه بود با توجه به ورشکستگی القا قهرمانان عمل می کنند.

در حالی که رسانه ها و بسیاری از اعضای متمرکز شی براق از هزینه های نا معلوم و دموکرات تصویب یک قانون تغییر است که مانع از اعضای از بحث و یا حتی پرسیدن سوال در مورد هر قانون. تمام قدرت در ایالات مجلس نمایندگان در حال حاضر کاملا استوار در بلندگو.

علاوه بر این پلوسی در حال حرکت است نمایندگی تیر دروازه خورد با اجازه دادن به هر عضو به رأی تا ده عضو دیگر که نمی زحمت به نشان می دهد تا. بنابراین به جای اکثریت 218 اعضا برای تشکیل یک حد نصاب و 218 رای غالب تنها 22 عضو با پروکسی لازم را به نشان می دهد تا. از آن خواهد شد تا به غیر منتخب کارکنان از خانه — گروهبان در اسلحه و خانه پزشک — برای تعیین این که آیا ایالات متحده نمایندگان به کار می آیند.

ما انتظار داریم janitors برای رسیدن به محل کار در کنگره آن را فقط اعضای مجلس نمایندگان که پلوسی بداند “غیر ضروری.” سنا فقط در سراسر خیابان هیچ مشکلی با نمایش به انجام خود شغل.

جلوگیری از بحث منع اصلاح قوانین و نگه داشتن مردم از کنگره او را حذف کرده است همه از ویژگی های است که شامل نمایندگی از رای دهندگان. تغییر حکومت جلیقه تمام قدرت در صندلی که بدان معنی است که نانسی پلوسی قاعده خواهد شد.

دموکرات شده اند بسیار سخت گیر می شه در مطابق با قوانین به هر حال اما پلوسی رویاهای از دیکتاتوری کنترل متوجه شدم با قانون جدید.

Pelosi گسترده نفس بیش از حد باید رد شده اند در یک bipartisanship اساس, اما برای برخی از دلیل دموکرات بودند حاضر به صرفنظر کردن از تمام قدرت به بلندگو.

در آینده روند تایید توسط دموکرات ها جلوگیری می کند این بحث قوی کنگره تا به حال در FISA و دیگر لوایح مهم.

سخنران نشان می دهد که دموکرات ها در حال مطالب با استبداد با فشار دادن اسکناس است که تحکیم کنگره قدرت در حالی که هل دادن او عظیم گذراندن لایحه ای است که طول می کشد بیش از قدرت به دور از مردم و دولت و کنسانتره آن در واشنگتن ،

او $3.2 تریلیون لایحه کمک مالی عفو به بیگانگان غیر قانونی و می پردازد و آنها را برای بودن در امریکا غیر قانونی است. آن را منتشر محکوم متجاوزان قاتلان و دیگر felons از زندان اگر آنها بیش از سن پنجاه. آن nationalizes همه انتخابات خلاف قانون اساسی است. این حملات در حال حاضر کمبود پول نقد کسب و کار با گسترش خانواده پزشکی مزایای ترک در حالی که در همان زمان ارائه منحرف انگیزه برای کارکنان به کار با پرداخت پاداش مزایای بیکاری.

به جای داشتن اکثریت اعضای کنگره جمع آوری در کف خانه برای انجام کار ما پلوسی را قانون جدید اجازه می دهد تا تنها 22 اعضا برای نشان دادن و کنترل این طبقه از طریق پروکسی روش.

در همان زمان اعضای کنگره خواهد بود سکوت و مانع از نمایندگی حوزه زیرا آنها نمی شود مجاز به بحث زیر سؤال ببرند و برای این موضوع صحبت می کنند.همه در همه ،

پلوسی در حال انجام است این در حالی است که ایجاد بزرگترین انتقال ثروت در تاریخ جهان است.

آن بوده است بسیار شلوغ هفته برای سخنرانی به او تعمیرشده کنگره با خرد بزرگ نهاد در قانون اساسی نمایندگی کنگره در حالی که به بردگی نسل از آمریکایی ها در آینده. و به عنوان یک مستبد در حال حاضر اجرا می شود ایالات متحده آمریکا مجلس نمایندگان ما می توانیم پیشنهاد ماتمزده وداع ما در قانون اساسی جمهوری.

اندی Biggs (@RepAndyBiggsAZ) نشان داده شده است آریزونا در ایالات متحده آمریکا پس از 2017.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de